Jesteś tutaj: HomeŚwiadczenia socjalne

Świadczenia socjalne

email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


O G Ł O S Z E N I E

Komisja Socjalna informuje o możliwości zakupu biletów na występ Stand Up Piotra Bałtroczyka " Starość nie jest dla mięczaków" w dniu 18.10.2021 r. godz.19.00, w Ciechanowie, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki, ul. Strażacka 5.

Piotr Bałtroczyk – Najbardziej znany polski prezenter programów kabaretowych, dziennikarz, satyryk i konferansjer. Laureat „Wiktora 2007” w kategorii „Osobowość telewizyjna”. Sam o sobie mówi najczęściej: „prosty prezenter radiowy, który prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle”. Do tej pory w swoim autorskim programie z cyklu „Piotr Bałtroczyk przedstawia” z właściwym sobie poczuciem humoru prezentował widzom szerokie spektrum polskiej sceny kabaretowej. Jury „IX Festiwalu Dobrego Humoru” doceniło jego kunszt kabaretowy przyznając audycji I nagrodę w kategorii „Najdowcipniejszy program Rozrywkowy”.

Zgodnie z § 20 pkt.1,2 regulaminu ZFŚŚ, że dofinansowanie do biletów wstępu do kin, teatrów….wynosi 80% ceny każdego biletu z tym, że osobie uprawnionej przysługuje dopłata do dwóch biletów w ciągu roku kalendarzowego. W związku z powyższym istnieje możliwość skorzystania z 2 biletów przez pracownika oraz członka rodziny pracownika na spektakl .

Koszt biletu dla pracownika/emeryta Uczelni oraz członka jego rodziny wynosi – ok.25 zł (już z podatkiem).

Ze względu na ograniczoną ilość zarezerwowanych biletów należy dokonać zapisów jak najszybciej nie później niż do dnia 21 września 2021 roku(wtorek).
Wpłaty za bilety najpóźniej do dnia 1 października 2021 r.(piątek) – pokój nr 116 do p. Beaty Konarzewskiej.

stopkadol 1110