Jesteś tutaj: HomeInne jednostkiAkademik

Akademik

Kierownik Domu Studenta - mgr inż. Iwona Kociszewska

adres: Dom Studenta, ul. Narutowicza 4a, 06-400 Ciechanów
tel. (023) 672 42 51
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akademik Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie mieści się w murach Domu Studenta przy ulicy Gabriela Narutowicza 4a, który dysponuje 120 miejscami przewidzianymi dla studentów oraz innych gości.

ROK AKADEMICKI 2019/2020

Opłata za miejsce w Domu Studenta PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Cennik od października 2015 r.

1.Student mieszkający w Domu Studenta PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wnosi opłatę w wysokości kosztów utrzymania.
2. W przypadku zmiany kosztu utrzymania, opłaty za miejsce w Domu Studenta PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie mogą ulec zmianie.
3. Opłaty za miejsce w Domu Studenta od października 2017r wynoszą :

- miejsce w pokoju 4 osobowym – 300zł
- miejsce w pokoju  3 osobowym  – 320zł
- miejsce w pokoju  2 osobowym – 360zł
- miejsce w pokoju  2 osobowym bez łazienki – 310zł
- za korzystanie  z pokoju 2 osobowego przez jednego studenta  -  ­­460zł  (w przypadku gdy istnieje taka możliwość).
- za korzystanie  z pokoju 2 osobowego bez łazienki przez jednego studenta - 410zł ( w  przypadku gdy  istnieje taka możliwość).

4.Opłata za miejsce dla studentów spoza PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, zwiększona  zostaje o kwotę 10zł miesięcznie w stosunku do wymienionych w pkt.3 stawek podstawowych.

5.Opłata dla byłych studentów PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - wyłącznie w ciągu roku od  ukończenia  studiów zwiększona zostaje o 10zł miesięcznie w stosunku do wymienionych w pkt.3 stawek podstawowych  plus  8% podatku od towarów i usług.

6. Opłaty za doraźne korzystanie z miejsc w Domu Studenta wynoszą:
a) studenci studiów niestacjonarnych ( zaocznych) PWSZ wnoszą następujące opłaty :
- za miejsce w pokoju 3 osobowym – 30zł za dobę
- za miejsce w pokoju 2 osobowym – 35zł za dobę
- za korzystanie  z pokoju 2 osobowego przez jedną osobę 40zł za dobę

b)  pozostałe osoby ( w tym studenci innych uczelni)
- opłata za miejsce w Domu Studenta – 40zł za dobę

Cennik na okres wakacyjny
Bazą naliczenia opłat jest cennik obowiązujący w roku akademickim.

Cisza nocna w budynku Domu Studenta PUZ im.Ignacego Mościckiego w Ciechanowie obowiązuje od godz. 22.00 do 8.00 rano.

Dodatkowych informacji udzieli Państwu Kierownik Domu Studenta.

Baza noclegowa
        Budynek Domu Studenta, to nowoczesny przyjazny osobom niepełnosprawnym 3 piętrowy obiekt położony blisko kompleksu sportowo rekreacyjnego - hala sportowa, basen kryty i otwarty, korty tenisowe, lodowisko.
        Proponujemy przestronne, jasne, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką i prysznicem dla wszystkich. Ceny 30 zł - 40 zł/ osobonocleg. Bezpłatny parking. Miła życzliwa obsługa 24h.
Obiekt czynny całodobowo z możliwością podłączenia się do internetu oraz zainstalowania odbiornika telewizyjnego. Opłata za korzystanie z wyżej wymienionych łączy wliczona jest w miesięczny czynsz lub osobonocleg. Na każdej kondygnacji znajdują się kuchnie z całym zapleczem, gdzie mieszkańcy mogą przygotowywać pełne posiłki.
Istnieje także możliwość korzystania ze stołówki, która mieści się w tym samym budynku.
        W czasie wakacji nasz obiekt może gościć uczestników obozów sportowych, kolonii jak również zawodników różnych dyscyplin sportowych. Nasza działalność jest otwarta na wszelkie inicjatywy proponowane przez społeczność lokalną.
        W budynku znajduje się Klub Studencki „Euforia”. Wygodne sofy, bilard, szachy mogą cieszyć się popularnością nie tylko wśród studentów ale i osób mieszkających w Domu Studenta. Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń do organizowania imprez zamkniętych, tanecznych, wydziałowych, prywatnych.

Uczelniana Studencka Komisja ds. Zakwaterowania w Domu Studenta

informuje że  składanie wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenta wg wzoru - załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 30/2019 Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie  - upływa w następujących terminach:

  • I etap - od 1 do 12 czerwca - studenci dotychczas mieszkający.
  • II etap –  do 18 września - studenci przyjęci na I rok studiów.
  • III etap – do wyczerpania miejsc.

Załącznik nr 2 do zarządzenia nr 30/2019 Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie dotyczący zwrotu/przeniesienia kaucji.

Wnioski należy składać u Kierownika Domu Studenta pok. nr 2 lub w Biurze Rekrutacji   pok. nr 18

Uczelniana Studencka Komisja ds. Zakwaterowania w Domu Studenta  informuje, że po rozpatrzeniu wniosków złożonych w odpowiednich terminach w postępowaniu o przyznaniu miejsca w Domu Studenta, przyznała miejsca wszystkim studentom którzy ubiegali się o zamieszkanie w D.S.

Przewodniczy Studenckiej Komisji ds. Zakwaterowania w Domu Studenta: mgr Wiesław Wernik

Drodzy studenci.

Informujemy, że studenci którym przyznano miejsce w Akademiku na rok akadenicki 2019/2020    a do dnia 11.10.2019 r. nie zakwaterują się w Domu Studenta zostaną skreśleni z listy osób zakwaterowanych w Akademiku.

stopkadol