Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERVII Akademickie Targi Pracy

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

VII Akademickie Targi Pracy

Biuro Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wraz z ciechanowską Filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie serdecznie zaprasza na VII Akademickie Targi Pracy - „Od praktyki podczas studiów do zatrudnienia”, które odbędą się 6 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 w siedzibie PUZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9.

Zaproszeni pracodawcy:

1. Santander Bank
  2. Carlsberg Polska
  3. Sofidel Poland
  4. LUBAZ Sp. z o.o.
  5. Bell Polska Sp. z o.o.
  6. Komenda Powiatowa Policji
  7. Wojska Obrony Terytorialnej
  8. Nadwiślański Oddział Straży Granicznej
  9. Bank Spółdzielczy w Płońsku
  10. Grupa Cedrob
  11. T4B Ciechanów
  12. LG Mława
  13. Agencja Interaktywna MANLEY
  14. Metaltech
  15. Wojskowa Komenda Uzupełnień

Instytucje rynku pracy:

1. Wojewódzki Urząd Pracy
  2. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży
  3. PUP Ciechanów
  4. PUP Mława
  5. PUP Płońsk

Jak co roku, gościnnie Warsztat Terapii Zajęciowej w Ciechanowie z kiermaszem ozdób choinkowych.

Serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w Akademickich Targach Pracy!

To idealne miejsce żeby porozmawiać z przedstawicielami firm i instytucji o przyszłej pracy.