Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNER

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!


 UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

 

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

 

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

fb

VII Akademickie Targi Pracy- Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

DSC 01146 grudnia 2019 roku po raz kolejny odbyły się w naszej Uczelni Akademickie Targi Pracy.  To już siódma edycja tego wydarzenia zorganizowanego przez Biuro Karier "Partner" Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie, ciechanowską filię Wojewódzkiego Urząd Pracy w Warszawie. Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem „Od praktyki podczas studiów do zatrudnienia”. Adresatami targów byli studenci i młodzież ciechanowskich szkół średnich. Targi miały charakter spotkania młodzieży z pracodawcami i instytucjami rynku pracy. Otwarcia VII Akademickich Targów Pracy dokonali Prorektor Grzegorz Koc i Dyrektor WUP Jakub Gwoździk, którzy powitał gości i licznie zgromadzoną młodzież. Prowadzący spotkanie Iwona Szwejkowska i Wiesław Wernik, krótko przypomnieli historię i tematykę dotychczasowych ATP i przedstawili firmy i instytucje biorące udział w tegorocznych targach. W trakcie spotkania głos zabrali Pan Mariusz Mańkowski z firmy „Agencja Interaktywna Manley” i studenci którzy odbywali w tej firmie praktyki. Właściciel firmy oraz studenci w bardzo interesujący sposób przedstawili znaczenie praktyk i to, jak wiele korzyści osiągają obydwie strony dzięki właściwie zrealizowanym praktykom zawodowym.

Czytaj więcej: VII Akademickie...

Informacja Biura Karier „Partner”

DSC 0713Biura Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie oraz Urząd Statystyczny w Warszawie – Oddział Ciechanów, ponawia w 2020 roku ofertę przeprowadzenia zajęć edukacyjnych pt. „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” oraz „Bank Danych Lokalnych”. Zajęcia są skierowane do studentów i będą przeprowadzone w siedzibie Uczelni. Dzięki zajęciom studenci będą potrafili zlokalizować odpowiednie źródła informacji statystycznych oraz właściwe bazy danych potrzebne do pracy naukowej. Będzie to kolejna edycja szkoleń które cyklicznie odbywają się w naszej Uczelni.

Przypominamy również i zapraszamy na cykl spotkań indywidualnych oraz warsztatów, organizowany przez Akademickie Biuro Karier „PARTNER”. W zajęciach mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów, stacjonarnych i niestacjonarnych oraz studenci z niepełnosprawnością. Oferta warsztatów i szkoleń Biura Karier „Partner” na stronie biura karier w zakładce szkolenia/warsztaty. Zainteresowanych studentów prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz online lub w Biurze Karier - budynek przy ul. Narutowicza 9, w pokoju 214.

VII Akademickie Targi Pracy

Biuro Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wraz z ciechanowską Filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie serdecznie zaprasza na VII Akademickie Targi Pracy - „Od praktyki podczas studiów do zatrudnienia”, które odbędą się 6 grudnia 2019 roku o godz. 10:30 w siedzibie PUZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9.

Czytaj więcej: VII Akademickie...

Informacja Biura Karier „Partner”

W odpowiedzi na zgłoszenie Biura Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie Urząd Statystyczny w Warszawie – Oddział Ciechanów przeprowadzi zajęcia edukacyjne pt „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” oraz „Bank Danych Lokalnych”. Zajęcia są skierowane do studentów i będą przeprowadzone w siedzibie Uczelni.

Czytaj więcej: Informacja Biura...

Rusza trzecia tura projektu! Dobry Start

„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER” PWSZ w Ciechanowie”

Zapraszamy do udziału!

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego bierze udział w projekcie realizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dotyczącym wspierania świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biura Karier. W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie jakości usług świadczonych przez Biuro Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność zawodową na rynku pracy, w zakresie poradnictwa zawodowego oraz w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej.

Co oferujemy ?

  • diagnozę kompetencji i potencjału zawodowego
  • indywidualne doradztwo zawodowe oraz doradztwo w zakresie przedsiębiorczości
  • warsztaty rozwijające kompetencje
  • warsztaty kształtujące postawy przedsiębiorcze
  • wydarzenia integrujące studentów i przyszłych pracodawców

Kto może wziąć udział?

Studenci i studentki wszystkich kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (80 studentów w 2019/2020 roku) - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy studentów II, III i IV roku.

Jak się zgłosić?

Dokumenty zgłoszeniowe (formularz zgłoszeniowy, deklarację uczestnictwa w projekcie) możesz pobrać ze strony internetowej

Formularz zgłoszeniowy
Deklaracja uczestnictwa w projekcie
Oświadczenie uczestnika projektu

lub otrzymać w Biurze Karier – pokój 214.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w projekcie.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Anita Moczulak – doradca zawodowy Biuro Karier
Wiesław Wernik - Biuro Karier
Budynek PWSZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9, pokój 214 tel.23 672 20 50 w. 2142
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Weź los w swoje ręce i zaplanuj swoją karierę zawodową już dziś!

stopkadol