Jesteś tutaj: HomeAktualnościFinał konkursu

Finał konkursu

 

Finał konkursu na innowacyjne  aplikacje na panele dotykowe 55''  dla studentów PWSZ w Ciechanowie

 24 czerwca 2014 roku, to data, która  rozpoczęła nowy rozdział w historii Naszej Uczelni.
To współpraca nauki z biznesem, która zaowocowała wymiernymi korzyściami dla obydwu stron.

Grupa T4B ? Technologie dla Biznesu - otrzymała prace wykonane przez Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, a Studenci otrzymali od Grupy T4B cenne Nagrody.

Nagrodę w wysokości 20.000zł otrzymał Damian Moźniak, student  II roku  Informatyki, za prace ?Gallery Map (Mapa Galerii) i ?Interactive Girl?.

Wyróżnienie i nagrodę w wysokości 2.000zł otrzymał Daniel Wilamowski,  student  III roku  Informatyki, za pracę ?3D Models?.
Wyróżnienie i nagrodę w wysokości 2.000zł otrzymał Karol Szweda,  student  II roku  Mechaniki i Budowy Maszyn za pracę ?Topass?.
Za dojście do finału, nagrodę w wysokości 1.000zł otrzymał Damian Matusiak,  student  III roku  Informatyki, za prace ?Narzędzie do projektowania aplikacji? oraz ?Kalambury? .

 Zwycięzcom  Konkursu serdecznie gratulujemy!

 

W pierwszym etapie Konkursu wpłynęło 28 projektów przygotowanych przez studentów kierunków Informatyka oraz  Mechanika i Budowa Maszyn. Do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych 6 projektów.
W trakcie finałowego spotkania, moderowanego przez Koordynatora Konkursu Panią Agnieszkę Kolejwę z Grupy T4B, studenci prezentowali na panelach dotykowych 55'' przygotowane na Konkurs prace.
W obecności JM Rektora doc. dr Leszka Zygnera, Jury Konkursu, ogłosiło wyniki, wszyscy gratulowali kreatywnym studentom.
Skład Jury:  Prezes Zarządu T4B Robert Szczepankowski, Członek Zarządu T4B Andrzej Oliński, Kierownik Zakładu Informatyki PWSZ Wacław Frydrychowicz, Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii Elżbieta Gąsiorowska . W związku z wyjazdem Pani Dziekan Elżbiety Gąsiorowskiej,  w dniu finału Konkursu w Jury w miejsce Pani Dziekan zasiadł Kanclerz PWSZ Piotr Wójcik.

Pomysłodawcą konkursu na innowacyjne aplikacje na panele dotykowe 55'' dla studentów PWSZ w Ciechanowie był Prezes Zarządu T4B Robert Szczepankowski, który na co dzień współpracuje  z Kierownikiem Zakładu Informatyki PWSZ w Ciechanowie dr Wacławem Frydrychowiczem. Współpraca Grupy T4B z Uczelnią  układa się dobrze. Przedstawiciele Grupy T4B będą również prowadzić zajęcia na profilu praktycznym na kierunku Informatyka. Zajęcia te na pewno będą się cieszyły dużą popularnością wśród studentów Informatyki. 

W skład Grupy T4B wchodzą dwie spółki: T4B Sp. z o.o. i IPP Sp. z o.o. Uroczyste obchody jubileuszu 10-lecia istnienia na polskim rynku  odbyły się 13 czerwca 2013 roku w Ciechanowie.  Od 2010 roku firma T4B posiada swoją filię w Ciechanowie. Nasi absolwenci po Kierunku Informatyka już w niej pracują.

Wszystkim Studentom, biorącym udział w Konkursie serdecznie dziękujemy.

stopkadol 1110