Sekcja szachowa AZS PANS Ciechanów zaprasza studentów do wzięcia udziału w II Uczelnianym Turnieju Szachowym o Puchar Rektora PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, który odbędzie się 1 lutego 2024 r. (czwartek) o godz. 15.00 w budynku głównym Uczelni przy ul. Narutowicza 9 w Ciechanowie.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych studentów grających w szachy. Turniej jest zgłoszony do Polskiego Związku Szachowego – uczestnicy zostaną przydzieleni do kategorii szachowych, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania graczy. Zawody przeprowadzone zostaną systemem „szwajcarskim” (5 rund).
Oprócz świetnej zabawy przewidziano nagrody pieniężne dla pięciu najlepszych graczy. Ponadto zwycięzca odbierze puchar z rąk JM Rektora PANS w Ciechanowie oraz będzie miał możliwość reprezentowania naszej Uczelni na Akademickich Mistrzostwach Polski, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.
Zapisy do 30 stycznia 2024 r. u koordynatora sekcji szachowej AZS w Ciechanowie Mirosława Boniakowskiego pod nr tel. 664 031 647 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..