24 listopada w sali Welcome Centre odbyło się spotkanie założycieli Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Spotkanie otworzył i przywitał gości JM Rektor dr inż. Grzegorz Koc. Wybrano władze Klubu AZS w składzie: dr Sławomir Gromadzki – prezes, Mirosław Boniakowski – wiceprezes, dr Ewa Wiśniewska – wiceprezes, dr Andrzej Lasota – sekretarz, oraz Paulina Zbirowska, dr Robert Rudziński, dr Marek Kadecki, dr Rafał Bartłomiej Panfil, Weronika Krzywnicka, Anna Królicka – członkowie. W odpowiedzi na oczekiwania studentów powołano sekcje: sportów walki, brydżowo-szachową, lekkoatletyczną, strzelectwa sportowego, rekreacji ruchowej i turystyki, koszykówki, sportów wodnych i sportów siłowych. Podjęto już pierwsze kroki w kierunku zorganizowania w lutym Akademickiego Forum Sportu oraz wystawienia reprezentacji na Akademickie Mistrzostwa Polski w różnych dyscyplinach.

Wkrótce na stronie internetowej uczelni pojawi się także zakładka zawierająca wszelkie informacje dotyczące zasad działania Klubu AZS.

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów, pracowników i absolwentów do kontaktu z członkami Zarządu w sprawie zapisywania się do wybranych sekcji sportowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.