Dnia 16.11.2023r. studenci kierunku Rolnictwo wzięli udział w XVI Mazowieckim Kongresie Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Jednym z punktów programu było wręczenie nagród laureatom konkursu organizowanego przez Mazowiecki Park Naukowo Technologiczny pod patronatem Samorządu Województwa Mazowieckiego zorganizowanego w ramach projektu „Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie Województwa Mazowieckiego”.

Studentka III roku kierunku Rolnictwo Wydziału Inżynierii i Ekonomii - Martyna Ciecierska zajęła w wymienionym konkursie II miejsce, natomiast pozostałe osoby uczestniczące w konkursie uplasowały się na miejscach VII do XII.

Wszyscy studenci odebrali osobiście gratulacje oraz nagrody rzeczowe.

Opiekun grupy studentów, Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii, doc. dr inż. Robert Rudziński odebrał w imieniu grupy pamiątkową statuetkę.

Lista studentów kierunku Rolnicwo, laureatów konkursu.:

1. Martyna Ciecierska
  2. Małgorzata Długokęcka
  3. Aleksandra Humięcka
  4. Adam Humięcki
  5. Grzegorz Miklaszewski
  6. Adam Miklaszewski

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za możliwość uczestnictwa w kongresie!