Trwa rekrutacja

Zakład Ekonomii i Zarządzania Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie organizuje od roku akademickiego 2023/2024 studia podyplomowe w zakresie Zarządzania produkcją

Podyplomowe Studia Zarządzania produkcją

Zakład Ekonomii i Zarządzania PUZ Ciechanów uruchamia z nowym rokiem akademickim 2023/2024 (od 1 października 2023) studia podyplomowe
o nazwie Zarządzanie produkcją.
Studia trwać będą 2 (dwa semestry).

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy i umiejętności z zakresu:

• przystosowywania procesów produkcyjnych do panujących warunków rynkowych,
  • nowoczesnych systemów planowania oraz sterowania produkcją i usługami,
  • efektywnego zarządzania procesem produkcyjnym (sterowania i optymalizacji),
  • tworzenia interakcji pomiędzy produkcją a innymi funkcjami przedsiębiorstwa,
  • form doskonalenia procesów biznesowych w celu osiągnięcia najlepszych efektów produkcyjnych i ekonomicznych.

Studia podyplomowe mają przygotować absolwenta do świadomej pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym, usługowym na różnych stanowiskach organizacji (produkcja, zakupy, planowanie, dystrybucja, zarządzanie procesami, zarządzanie jakością).
Słuchacze poznają narzędzia, metody i mechanizmy zarządzania produkcją, którymi będą mogli posługiwać się w codziennej pracy. W nowatorski sposób przedstawione będą problemy podejmowania optymalnych decyzji menedżerskich.

Studia podyplomowe skierowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych uzyskaniem nowoczesnej i praktycznej wiedzy z zakresu innowacyjnych metod zarządzania produkcją, osób otwartych na zmiany i ciągłe usprawnienie, doskonalenie swojej pracy, wytwarzanych produktów, podnoszenia poziomu i jakości świadczonych usług.

Studia są skierowane do:

• kadry menedżerskiej odpowiedzialnej za procesy produkcyjne w przedsiębiorstwie, niezależnie od branży,
  • osób zawodowo związanych z sektorem produkcyjnym - kierowników, specjalistów lub pracowników działów produkcji, którzy chcą podnieść skuteczność swojej pracy;
  • absolwentów nieekonomicznych szkół wyższych, którzy chcą zdobyć nowe, poszukiwane na rynku umiejętności praktyczne oraz wiedzę z obszaru zarządzania produkcją,
  • pracowników działu produkcji, którzy pragną podnieść skuteczność swoich działań,
  • osób chcących zdobyć nowy ciekawy i atrakcyjny zawód.

Zajęcia realizowane będą przez nauczycieli akademickich i praktyków zgodnie z ich przygotowaniem zawodowym, warsztatem naukowym i praktycznym.
Przewidywany koszt studiów: 2 000 zł za semestr plus opłata rekrutacyjna 100 zł.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe składają następujące dokumenty:

• zgłoszenie o przyjęcie na studia podyplomowe (zgodnie z wzorem stanowiącym zał. nr 4 do Regulaminu Studiów Podyplomowych, Kształcenia Specjalistycznego oraz Innych Form Kształcenia,) załącznik do pobrania
  • kwestionariusz osobowy (zgodnie z wzorem stanowiącym zał. nr 5 do Regulaminu Studiów Podyplomowych, Kształcenia Specjalistycznego oraz Innych Form Kształcenia), załącznik do pobrania
    • kserokopię dyplomu ukończenia studiów potwierdzającego posiadanie kwalifikacji pełnej co najmniej na poziomie studiów I stopnia (licencjat), (oryginał lub jego odpis do wglądu w celu poświadczenia przez upoważnionego pracownika),

Dokumenty należy przesyłać na adres (można też składać osobiście):

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
Wydział Inżynierii i Ekonomii, ul. Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów

Wszelkich informacji udziela mgr Anna Wieczorek drogą mailową i telefoniczną; adres poczty Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na ten adres można też składać wstępną deklarację udziału w studiach.

Termin składania dokumentów do 30.10.2023
Informujemy, że studia zostaną uruchomione wtedy, jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób chętnych do odbywania takich studiów.