Edytuj nagłówek
Aktualności

Dobiegł końca pierwszy etap rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. W internetowym systemie rekrutacyjnym zarejestrowało się ponad 620 osób, z tej liczby komplet dokumentów dostarczyło prawie 400 osób. Spośród licznej grupy zainteresowanych podjęciem studiów w ciechanowskiej uczelni znalazło się kilku cudzoziemców.

Większość z nich, to obywatele Ukrainy oraz Kazachstanu. Napawa optymizmem fakt, że w porównaniu z ubiegłym rokiem (stan na koniec lipca) odnotowaliśmy ponad 20-procentowy wzrost liczby chętnych do studiowania w naszej Uczelni. Największym zainteresowaniem, tak jak w ubiegłym roku, cieszył się kierunek pielęgniarstwo i informatyka. Dobrze przebiega też rekrutacja na inne kierunki oferowane przez PUZ w Ciechanowie.  

Drugi etap rekrutacji rozpoczął się 2 sierpnia i potrwa do 22 września. Maturzyści, którzy w    sierpniu poprawią maturę mają również szanse na studiowanie, rekrutacja uzupełniająca   potrwa do 27 września 2023 roku. Ciechanowska Uczelnia to miejsce przyjazne do studiowania! Doświadczona, wspierająca studentów kadra dydaktyczna, nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, sale dydaktyczne, Dom Studenta, możliwość korzystania z hali sportowej, basenu, siłowni, Klubu Studenta - to wszystko zachęca do studiowania. PUZ wspiera ambitnych, młodych ludzi, którym nie brakuje zapału i ciekawości.

Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów PUZ w Ciechanowie i Mławie trwa. Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl