Młody Lean Lider

Studenci Naukowego Koła Ekonomii pod opieką dr Izabeli Klepackiej- Dunajko brali czynny udział przy organizacji finału programu "Młody Lean Lider" skierowanego do uczniów szkół podstawowych i średnich z całej Polski, który odbył się na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Wraz z Fundacją Lean Education studenci odpowiedzialni byli za obsługę techniczną całego wydarzenia, rejestrację ponad 150 uczestników, przeprowadzenie wywiadów z uczestnikami i ich opiekunami, zaś jeden z naszych studentów- Pan Adam Siedlecki ze względu na doświadczenie zawodowe związane z Lean Manufacturingiem zasiadał w Jury. Pani dr Izabela Klepacka-Dunajko była współprowadzącą wydarzenie. Jest to już kolejna współpraca Koła Naukowego Ekonomii z Fundacja Lean Education. Pani dr Izabela Klepacka-Dunajko składa ogromne podziękowania i gratulacje studentom, którzy pokazali, że potrafią wywiązywać się z powierzonych zadań i pracować pod presją czasu. Studenci bardzo szybko odnaleźli się w nowych rolach.