Warszawskie Dni Logistyki z udziałem naszych studentów

24 maja b.r. studenci Koła Logistyki działającego przy Zakładzie Logistyki na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych wraz z dr Stanisławem Ejdys uczestniczyli w Konferencji Naukowej „XI Warszawskie Dni Logistyki: Edukacja-Nauka-Biznes".

Konferencja odbyła się na Wydziale Ekonomicznym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W ramach konferencji nasi studenci - Jolanta Górnecka i Jakub Antoniak - wygłosili referat na temat: Funkcjonowanie rynku usług kurierskich, ekspresowych i paczkowych (KEP) w obliczu trendów i nowych wyzwań. Celem Warszawskich Dni Logistyki jest upowszechnienie wiedzy i rozwój umiejętności uczestników poprzez konfrontację biznesowego i naukowego punktu widzenia na przyszłe wyzwania na rynku usług logistycznych, zgodnie z hasłem przewodnim - "Warszawskie Dni Logistyki. Zrównoważona logistyka".