26. PIKNIK NAUKOWY

Sobotę, 27. maja Studenci z Koła Naukowego „METALIKA” spędzili w Warszawie na 26. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki „KOPERNIK”. Byliśmy tam na zaproszenie Organizatorów i zajmowaliśmy namiot razem z Polskim Radio Kierowców. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

W mgnieniu oka rozchodziły się informatory o naszej Uczelni oraz gadżety przekazane przez firmy wspierające działalność Koła. Główną atrakcją były skonstruowane przez nas pojazdy. I to szczególnie dla najmłodszych uczestników. Oni też okazali się najsurowszymi testerami pojazdów. Szczególnie dla elektrycznego gokarta, który pracował nieprzerwanie od samego otwarcia Pikniku o godz. 10.30 do zamknięcia imprezy o godz. 20.30 Rodzice nie mogli oderwać swoich pociech od samochodów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy oraz filmów na naszym fanpage`u.