Sympozjum - Wojna na Ukrainie

25 maja 2023 roku o godzinie 11.00, na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie odbyło się Sympozjum - Wojna na Ukrainie. Pomoc humanitarna jako wyzwanie dla instytucji polityki społecznej i pracy socjalnej.

Podczas wydarzenia gościliśmy samorządowców, pracowników socjalnych, pracowników polityki społecznej jak i uczniów ciechanowskich szkół. Liczne audytorium miało okazję wysłuchać wykładów dotyczących lokalnych działań pomocowych na rzecz Ukrainy jak i doświadczeń wynikających z organizowania i koordynowania pomocy humanitarnej.

Sympozjum wraz z Wydziałem Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych organizowała Fundacja Conviventia.