Wyróżnienie dla Uczelni

W scenerii Kompleksu dworkowo - parkowego w Gołotczyźnie w dniu 14 maja br. Towarzystwo Miłośników Ziemi Ciechanowskiej dla członków i sympatyków Towarzystwa zorganizowało plenerową imprezę integracyjno – promocyjną. W trakcie tego spotkania uznając szczególne zasługi wnoszone na rzecz Ciechanowa i Ziemi Ciechanowskiej, Towarzystwo uhonorowało swoimi statuetkami Magnificencję Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie dr inż. Grzegorza Koca oraz Prorektora prof. Uczelni dr hab. Leszka Zygnera.

Podejmowane działania na rzecz kształcenia kadry inżynieryjno - techniczne, medycznej, ekonomicznej i nauk społecznych dla potrzeb naszego terenu oraz współdziałanie z lokalnym środowiskiem w pełni predysponują do takiego uhonorowania Panów Rektorów.