Dzień otwarty na Wydziale Inżynierii i Ekonomii

W dniu 29 marca 2023 r. na Wydziale Inżynierii i Ekonomii odbył się Dzień Otwarty dla uczniów szkół średnich.

Gościliśmy młodzież oraz Grono Pedagogiczne z : Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim, Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku, Zespołu nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, Akademickiego Centrum Kształcenia w Mławie, Zespołu Szkół Technicznych im. S. Płoskiego w Ciechanowie, Zespołu Szkół nr 1 im. J. Bema w Ciechanowie, Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie, Szkoły Technicznej Zespołu Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie.

Młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertą kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Inżynierii i Ekonomii, zwiedzić bazę laboratoryjną, uczestniczyć w zajęciach warsztatowych a także podyskutować z wykładowcami i studentami.