Konkurs Młody Lean Leader

W dniach 12-13 marca 2023 roku studenci z Ekonomicznego Koła Naukowego pod opieką dr Izabeli Klepackiej-Dunajko wzięli udział w organizacji półfinałów na Uniwersytecie Gdańskim organizowanym przez Fundację Lean Education.

Młody Lean Lider to 9-cio miesięczny program edukacyjny dla młodzieży w wieku 13-19 lat ze szkół i organizacji pracującej z uczniami. Program rozwija uniwersalne kompetencje Lean Thinking poszukiwane przez najlepszych pracodawców. Uczniowie musieli rozwiązać 30 zadań w ciągu 2 godzin. Dodatkowo młodzież przygotowywała występy artystyczne, które rozładowały napięcie i zintegrowały wszystkich na sali.

Studenci poza technicznymi przygotowaniami wydarzenia zajmowali się również obsługą zadań uczniów podczas wydarzenia, zaś dr Izabela Klepacka-Dunajko pełniła funkcję jurora. Fundacja Lean Education zachwycona współpracą studentów naszej uczelni zaproponowała współpracę przy organizowaniu finałów konkursu w czerwcu.

20230313 090117