Sympozjum 1

24 stycznia 2023 roku o godzinie 11.00, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie po raz kolejny organizuje dla mieszkańców powiatu ciechanowskiego nietypowe wydarzenie naukowe. Sympozjum Naukowe „Współcześni dziadkowie i ich znaczenie dla rozwoju dziecka”, to spotkanie naukowo-integracyjnie dla wszystkich babć i dziadków zainteresowanych tym, jak świadomie pełnić rolę babci czy dziadka w życiu swoich wnuków.

Sympozjum Naukowe z okazji Dnia Babci i Dziadka Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie organizuje wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Powiatowym Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Podczas spotkania specjaliści wygłoszą wykłady dotyczące pełnienia niezwykłej roli babci oraz dziadka w życiu dziecka:

• „Kochać i wymagać – zadanie dla dziadków i rodziców”,
  • „ Style odgrywania roli babci i dziadka”.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli również okazję zobaczyć inscenizację przygotowane przez Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka a także występy Seniorów z Klubu Senior + w Regiminie oraz uczestników Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.