DSC 0445W dniu 13.01.2023 r. została zawarta umowa  pomiędzy Państwową Uczelnią Zawodową im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie  a firmą TPF Sp. z o. o. Przedmiotem umowy jest realizacja zadania na wykonanie wielobranżowej dokumentacji  projektowo kosztorysowej w ramach zadania pn.: „Budowa i wyposażenie Centrum Innowacji i  Transferu Technologii PUZ w Ciechanowie”. W dniu 22 czerwca 2022 r. zarządzeniem  Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie na Uczelni utworzona została jednostka ogólnouczelniana pn: Centrum Innowacji i Transferu Technologii (CIiTT).

Podstawowym celem  CIiTT  jest:

• wspieranie Uczelni w realizacji praktycznego kształcenia
  • działanie na rzecz transferu wiedzy i technologii PUZ do otoczenia gospodarczego, w szczególności poprzez komercjalizację
  • realizacja prac zleconych na rzecz środowiska społecznego i gospodarczego
  • wspieranie pracowników i studentów we wdrażaniu na rynek wyników badań i prac rozwojowych

Umowy jest kolejnym  krokiem w kierunku powstania nowoczesnej bazy dla utworzonego w czerwcu Centrum Innowacji i  Transferu Technologii PUZ w Ciechanowie.