DSC 0417

Choć Uczelnia już od kilku dni w odświętnej szacie z choinką przystrojoną bombkami i lampkami to na nadal trwa wytężona praca.

W dniu 20 grudnia 2022 roku odbyło się posiedzenie Rady Uczelni  Państwowej Uczelni Zawodowej In. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Podczas posiedzeniu przekazano zebranym informacje na temat funkcjonowania Uczelni w 2022 roku oraz  planów inwestycyjnych na kolejne lata. Przyjęto również sprawozdanie z realizacji strategii PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie i sprawozdanie z działalności Rady Uczelni.
Czas świąt jest to okazja do spotkań, życzeń i podziękowań.

W spotkaniu opłatkowym które tego samego dnia odbyło się w Państwowej Uczelni Zawodowej im Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wzięli udział przedstawiciele wszystkich grup społeczności akademickiej PUZ oraz zaproszeni goście, przyjaciele Uczelni.
Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia  składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia świątecznie, dziękujemy za doskonałą współpracę, zaangażowanie i realizację wielu wspólnych inicjatyw i projektów. Wszelkiej pomyślności!