DSC 0407

Kontynuując  wydarzenie prozdrowotne "Przystań zdrowie" które realizowane  było we wrześniu przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie wspólnie z Państwową Uczelnią Zawodową im. I. Mościckiego w Ciechanowie,  partnerzy zorganizowali  konferencję, której głównym tematem jest  zdrowie psychiczne. Pierwsza część poświęcona została uzależnieniom od Internetu, mediów społecznościowych,  gier komputerowych,  skierowana głównie do młodzieży.  Druga część to odpowiedź dla kadry pedagogicznej, poruszająca tematykę depresji i udzielania pomocy uczniowi z depresją. Organizatorów bardzo cieszy duże zainteresowanie podjętą tematyką, czego wyrazem byli licznie przybyli pedagodzy i młodzież z ciechanowskich szkół.