Plakat

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Socjalizacyjna w Ciechanowie organizuje bożonarodzeniową zbiórkę charytatywną na rzecz wychowanków przebywających
w Placówce. Są to dzieci w wieku od 7 do 18 roku życia zarówno chłopcy jak i dziewczynki, którzy trafili do domu dziecka nie z własnej winy i tak samo jak każde inne dziecko chcą godnie żyć. Święta Bożego Narodzenia są szczególnie trudnym okresem dla naszych wychowanków, ponieważ nie mogą ich spędzić z rodziną.

Chcąc stworzyć namiastkę normalności dzieciakom w domu dziecka zwracamy się z prośbą i zachęcamy do wsparcia (możliwość wpłaty datków na nr konta PKO: 61 1020 1592 0000 2402 0255 0754) i wzięcia udziału w zbiórce produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.  Zbieramy: środki czystości,  środki  higieniczne oraz nową odzież. Aneta Szczepaniak dyrektor POWS.

Dary można przynosić do siedziby Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Socjalizacyjnej w Ciechanowie, przy ul. Sienkiewicza 13 (wjazd od ulicy Nowokolejowej) kontakt tel.531068530  lub do uczelni Narutowicza 9 pokój 214 i 205.

Dziękujemy!