DSC 0845

W dniu 18 października 2022r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego roku funkcjonowania Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W inauguracji z udziałem władz Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego wzięła udział liczna grupa słuchaczy. Uniwersytet oferuje różnorodne zajęcia m.in. z zakresu informatyki, języków obcych, historii regionalnej, oświaty prozdrowotnej, czy też szeroko rozumianej kultury. Zajęcia taneczno-ruchowe oraz inne zajęcia zgodnie z zainteresowaniami cieszą się dużą popularnością wśród słuchaczy. Nad poprawnością merytoryczną i naukową piecze sprawują wykładowcy z Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.