DSC 0619W dniu 3 października 2022 roku, w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w  Ciechanowie, odbyło się pierwsze z kilku, spotkanie studentów I roku studiów stacjonarnych z władzami Uczelni. W spotkaniu wzięli udział: mgr  inż. Piotr Wójcik - Kanclerz, dr Ewa Wiśniewska - Dziekan Wydziału oraz osoby z kierownictwa Uczelni i Wydziału.

Studenci Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych, mieli okazję poznać władze PUZ, zapoznać się z informacjami dotyczącymi działania i funkcjonowania Uczelni. Poinformowani zostali o prawach i obowiązkach studentów, wynikających z regulaminu studiów i innych regulaminów wspierających studentów.
Przed spotkaniem odbyło się obowiązkowe szkolenie BHP, poprzedzające studia a studenci zapoznani zostali z procedurami bezpieczeństwa higieniczno – sanitarnego.
Z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2022/2023 życzono studentom zadowolenia z wybranego kierunku studiów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy i odwagi w wyznaczaniu życiowych celów.
Powodzenia na studiach!