OD 2013/2014 TAKŻE PRAKTYCZNY PROFIL STUDIÓW W PWSZ

W CIECHANOWIE

Rozwijamy kompetencje,  kształcimy umiejętności istotne dla rynku pracy,

istotne dla przyszłego pracodawcy.

Większość uczelni od lat oferuje studia ogólno akademickie preferujące wiedzę teoretyczną. Bankowości uczy profesor, który nigdy nie pracował w banku, a administracji profesor, który obowiązki urzędników zna tylko od strony interesanta. Nic więc dziwnego, że praca - dla wielu absolwentów szkół wyższych - pozostaje zjawiskiem teoretycznym.

Profil praktyczny to kształcenie pod kątem oczekiwań pracodawców , z udziałem przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów, nie tracąc z pola widzenia dobrego przygotowania do studiów II stopnia

Osoby, które zdecydują się na praktyczny profil kształcenia muszą być świadome, że będą miały mniej zajęć teoretycznych, a więcej praktycznych. Dominujące będą ćwiczenia, zajęcia praktyczne, praktyki poza uczelnią. Mury szkoły ma opuścić kompetentny absolwent, specjalista w pełni przygotowany do wykonywania zawodu.

Idąc w tym kierunku nasza uczelnia podpisała szereg umów i porozumień z przedstawicielami rynku pracy min. z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Warszawie,  firmą Chromavis Service - branża chemiczna , z firmą ASMET  która obecnie jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw dostarczających elementy złączne.

W trosce o wysoki poziom kształcenia studentów oraz tworzenie korzystnych warunków do rozwoju Uczelni  została przedłużona dotychczasowa umowa o współpracy z  Politechniką Warszawską.

Zapraszamy do naszej Uczelni na studia o profilu praktycznym.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!