IMG 20220610 203900Po przerwie spowodowanej pandemią odbyło się długo oczekiwane wydarzenie Juwenalia 2022 PUZ w Ciechanowie. W tym roku studenci spotkali i bawili się w klubie studenckim Zgrzyt.  Tym razem mniej hucznie i nieco skromniej ale jak studencka tradycja nakazuje beztrosko i wesoło. Po całym roku pracy wypoczynek i dobra zabawa należy się studentom.

Juwenalia otworzył dr iż.  Grzegorz Koc rektor Uczelni  który wraz kanclerzem mgr  inż. Piotrem Wójcikiem przybyli na Juwenalia. Muzyczną część od mocnego uderzenia, rozpoczął o godzinie 21.00 zespół „Bracia Figo Fagot” prezentujący  połączenie folku, rocka i  prześmiewczą formę disco polo. Organizatorem tej udanej  imprezy był Samorząd Studencki.