DSC 0342Dniu 10 czerwca 2022 r. Państwową Uczelnię Zawodową  odwiedziła Pani dr Bożena Piechowicz - Rektor Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej z siedzibą w Siedlcach. Celem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy. Uczelnię Collegium  Mazovia reprezentowała Pani rektor z kolei z ramienia PUZ w spotkaniu uczestniczyli: Rektor dr inż. Grzegorz Koc, Kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik. Zapewnienie i ciągłe podnoszenie wysokiego poziomu kształcenia studentów oraz  stałe doskonalenie procesu dydaktycznego, to główne elementy podpisanej umowy.

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach istnieje od 1999 roku. Od  początku działalności kształci na najwyższym poziomie i  nieustannie się rozwija, rozbudowując bazę lokalową i uzyskując akredytacje na prowadzenie kolejnych kierunków studiów. Misją uczelni  jest kształcić kadry dla przyszłości na najlepszych warunkach.

Obie strony podkreślały korzyści dla uczelni, a także miast Ciechanowa i Siedlec, które przyniesie podpisane porozumienie.