30 maja (poniedziałek) w godz. 8.00–15.00 w auli gmachu głównego naszej uczeni odbędzie się trzecie z cyklu szkoleń realizowanych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji dydaktyczno-naukowych Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”. Projekt ten jest finansowany z funduszy norweskich (Norway Grants): Komponent I Profesjonalny rozwój kadry – Intensywne szkolenia.

Tym razem szkolenie pod hasłem „Nowoczesne metody wizualizacji” poprowadzi dr inż. Krzysztof Orleański – wykładowca z Norwegian University of Science and Technology (NTNU) w Trondheim. Dr Orleański współpracuje także z Politechniką Warszawską przy realizacji projektów finansowanych ze środków mechanizmu norweskiego EOG oraz pełni funkcję prezesa Polonii w Trondheim.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, gdzie oprócz prezentacji i paneli dyskusyjnych przewidziany jest także czas na rozmowy kuluarowe (podczas szkolenia przydadzą się telefon komórkowy i słuchawki – prosimy uczestników o zabranie ich ze sobą). Zapowiada się bardzo ciekawie…

Oprac. MSZ (Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej)