Spotkanie ?Praca w IT? dla Studentów i Absolwentów PWSZ

Chcąc zwiększyć swoje szanse na rynku pracy Studenci Koła Naukowego Informatyki Stosowanej w dniu 25.04.2013 zorganizowali spotkanie pt: "Praca w IT". Prezentację poprowadzili przedstawiciele firmy
ONE-MEETING. Podczas wystąpienia Pani Agnieszka Jańczyk ?konsultant ONE-MEETING, podkreśliła jak ważną rolę odgrywają technologie informatyczne na drodze do rozwoju kariery zawodowej w życiu studentów.

Uczestnicy spotkania mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy w IT. Studenci poznali tajniki skutecznego sposobu dotarcia do przyszłego pracodawcy oraz dowiedzieli się jak zwiększyć szanse podczas procesu rekrutacji. Pani konsultant zwróciła uwagę jak ważne jest pierwsze wrażenie podczas próby zdobycia pracy oraz podkreśliła wagę podnoszenia kwalifikacji zawodowych w celu zwiększenia szansy na zdobycie odpowiedniego zawodu.

Prezentacja ze spotkania