Jesteś tutaj: HomeWybory - Kadencja 2020-2024Aktualności

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

1603633513486Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie za nami….. W wyjątkowej formule z uwagi na obostrzenia związane z epidemią COVID-19 uroczystość została przygotowana z ograniczoną do minimum ilością uczestników jednak przy zachowaniu należytej tradycji i podniosłości tego dnia. Transmitowaną na żywo, dostępną dla zaproszonych gości i wszystkich zainteresowanych relację z inauguracji można obejrzeć na stronie internetowej Uczelni.

Inaugurację rozpoczęło Gaude Mater Polonia i symboliczne przekazanie władzy rektorskiej poprzez złożenie berła i sztandaru Uczelni przez byłego Rektora, w ręce Rektora obejmującego urząd. Uroczystość rozpoczął Jego Magnificencja Rektor PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie dr inż. Grzegorz Koc, który powitał parlamentarzystów, samorządowców, Radę Uczelni, Senat Uczelni, studentów oraz wszystkich obecnych na auli i oglądających transmisję przed monitorami. Minutą ciszy uczczono osoby, które w minionym roku odeszły ze społeczności akademickiej PUZ w Ciechanowie.

Czytaj więcej: UROCZYSTA...

Poziom wiedzy uczestników XXVII Olimpiady Wiedzy Rolniczej był imponujący

logo ue

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020


Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

 

Poziom wiedzy  uczestników XXVII Olimpiady Wiedzy Rolniczej był imponujący

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w październiku br. przeprowadził XXVII Olimpiadę Wiedzy Rolniczej dla młodych rolników z Północnego Mazowsza. Inicjatywę tę zrealizowano dzięki współpracy z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich. Jej celem było zachęcenie młodzieży wiejskiej do pogłębiania wiedzy rolniczej, lepszego gospodarowania oraz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym tworzenia miejsc pracy dla siebie i innych.

Czytaj więcej: Poziom wiedzy ...

XX Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo - Szkoleniowa im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej

Koonferencja JF

Transmisja wydarzenia ON-LINE rozpocznie się w piątek 23 października 2020 roku o godzienie 10:00. Link do wydarzenia dostępny po kliknęciu w powyższą grafikę.

Podkategorie

stopkadol