Jesteś tutaj: HomeSamorządO Nas

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

logo russ

Najprostsza odpowiedź na pytanie ?Czym jest Samorząd Studentów?" brzmi: Są to wszyscy studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Jesteśmy organizacją, która wzbogaca życie studenckie całej naszej Uczelni. Zajmujemy się przede wszystkim interesami studentów, reprezentujemy ich na arenie całej Uczelni. Stanowimy forum, na którym ścierają się różne poglądy przedstawicieli poszczególnych wydziałów oraz powstają nowe pomysły. Organizujemy ogólnopolskie konferencje, różnego rodzaju imprezy takie jak: Otrzęsiny, Andrzejki, Mikołajki, ognisko wigilijne i inne imprezy tematyczne. Wspieramy w działaniach Koła Naukowe, które przy naszej pomocy organizują wyjazdy naukowo ? badawcze. W momencie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub konfliktów na płaszczyźnie Student ? Uczelnia służymy radą i pomocą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy w ramach całej uczelni, jak również poszczególnych wydziałów. Chętnie wspomagamy i realizujemy wszelkie inicjatywy, które zrodzą się w głowie Studenta. Również to właśnie my organizujemy Juwenalia, które są najważniejszą imprezą w życiu każdego studenta. Podczas ostatnich Juwenaliów na ciechanowskich błoniach zagrał zespół ?PodobaMiSię" oraz Lemon Grass z Ciechanowa. Jesteśmy także członkami wielu komisji uczelnianych oraz bierzemy udział w konferencjach organizowanych przez Parlament Studentów RP i forum PWSZ. Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją studencką na terenie powiatu ciechanowskiego. Największym naszym celem jest rozpoznawalność w Ciechanowie, ale także rozszerzenie naszych działań. Nasza współpraca nie kończy się na szczeblu Uczelni, ale jest ona również widoczna w kontaktach z władzami samorządowymi, instytucjami i organizacjami zewnętrznymi.