Jesteś tutaj: HomePomoc socjalnaKredyty

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!


 UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

 

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

 

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

Kredyty

Student, niezależnie od systemu studiów, może uzyskać kredyt studencki na preferencyjnych warunkach. Kredyt może być udzielony na okres do 6 lat. Pierwszeństwo w uzyskaniu kredytu mają studenci o najniższych dochodach na osobę w rodzinie. Kredyt jest wypłacany w miesięcznych ratach przez cały okres studiów (obecnie 600 zł miesięcznie). Podczas trwania studiów i dwa lata po ich zakończeniu, odsetki spłacane są ze środków Funduszu Pożyczek i Kredytów Studenckich. Student zaczyna spłacać kredyt po 2 latach od zakończenia studiów, a okres spłaty jest dwa razy dłuższy niż okres kredytowania.

Wnioski o przyznanie kredytu należy składać w wybranym banku, na ustalonym przez bank formularzu, w okresie od 1 października do 15 listopada.

stopkadol