Jesteś tutaj: HomeKontakt

Kontakt

Wydział Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
PWSZ w Ciechanowie

ul. Wojska Polskiego 51, 06-400 Ciechanów
tel./fax. (23) 672 22 13 ; tel. (23) 674 37 04
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekanat

DZIEKAN: dr Bożena Ostrowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
PRODZIEKAN: mgr Małgorzata Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pielęgniarstwa i Kształcenia Podyplomowego

KIEROWNIK: dr Ewa Wiśniewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Kierownik praktyk zawodowych: mgr Marzena Kubala (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych: mgr Maria Kołtun (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: mgr Katarzyna Korycińska-Koniczuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pedagogiki i Kształcenia Pedagogicznego

KIEROWNIK: dr Daniel Bartosiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: dr Teresa Dworecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych: mgr Marzena Drzewiecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Kierownik Uniwersytetu Dziecięcego: mgr Agnieszka Kuskowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zakład Pracy Socjalnej

p.o. Kierownika: mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Koordynator planów nauczania: mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Opiekun zajęć praktycznych i praktyk zawodowych: mgr Sandra Brzeska-Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej

KIEROWNIK: mgr Aleksandra Dąbrowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

OPIEKUNOWIE ROCZNIKÓW STUDENTÓW

KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO:

I ROK (nabór 2018) - dr Ewa Wiśniewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Małgorzata Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
III ROK (nabór 2016) - mgr Marzena Kubala (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

KIERUNEK PEDAGOGIKA:

I ROK (nabór 2018) - dr Teresa Dworecka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Agnieszka Kuskowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
III ROK (nabór 2016) - dr Iwona Górska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

KIERUNEK PRACA SOCJALNA:

I ROK (nabór 2018) - mgr Sandra Brzeska-Zagroba (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
II ROK (nabór 2017) - mgr Miłosz Marcysiak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

stopkadol