Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERXII Ogólnopolski Tydzień Kariery

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2020/2021 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

XII Ogólnopolski Tydzień Kariery

Studentów oraz absolwentów naszej Uczelni
na odbywający się w dniach 19 – 25 października 2020 roku

XII Ogólnopolski Tydzień Kariery

Biuro Karier „PARTNER” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

zachęca do zapoznania się z materiałami przygotowanymi we współpracy z:
Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie
5. Brygadą Wojsk Obrony Terytorialnej

Ogólnopolski Tydzień Kariery ma na celu promowanie aktywnej postawy na rynku pracy, przygotowanie absolwentów, abiturientów, studentów i uczniów do poznania rynku pracy, jego oczekiwań i wymagań a także trafnego planowania ścieżki kariery zawodowej.

Poniżej zamieszczamy linki do interesujących prezentacji, które przybliżą specyfikę rynku pracy.

Ponadto zapraszamy do konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym Biura Karier PUZIM w Ciechanowie:

Prezentacje do pobrania:
1. Młodzi przedsiębiorczy,
2. Najbardziej pożądane kompetencje na rynku pracy,
3. Aktywne wejście na rynek pracy.
4. ERASMUS+ SZANSA NA NOWE WYZWANIA I DOŚWIADCZENIA
5. WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ- Jak zostań terytorialsem?