Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERInformacja Biura Karier „Partner”

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

Informacja Biura Karier „Partner”

DSC 0713Biura Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie oraz Urząd Statystyczny w Warszawie – Oddział Ciechanów, ponawia w 2020 roku ofertę przeprowadzenia zajęć edukacyjnych pt. „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” oraz „Bank Danych Lokalnych”. Zajęcia są skierowane do studentów i będą przeprowadzone w siedzibie Uczelni. Dzięki zajęciom studenci będą potrafili zlokalizować odpowiednie źródła informacji statystycznych oraz właściwe bazy danych potrzebne do pracy naukowej. Będzie to kolejna edycja szkoleń które cyklicznie odbywają się w naszej Uczelni.

Przypominamy również i zapraszamy na cykl spotkań indywidualnych oraz warsztatów, organizowany przez Akademickie Biuro Karier „PARTNER”. W zajęciach mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów, stacjonarnych i niestacjonarnych oraz studenci z niepełnosprawnością. Oferta warsztatów i szkoleń Biura Karier „Partner” na stronie biura karier w zakładce szkolenia/warsztaty. Zainteresowanych studentów prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz online lub w Biurze Karier - budynek przy ul. Narutowicza 9, w pokoju 214.