Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERVII Akademickie Targi Pracy- Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

fb

DSC 01146 grudnia 2019 roku po raz kolejny odbyły się w naszej Uczelni Akademickie Targi Pracy.  To już siódma edycja tego wydarzenia zorganizowanego przez Biuro Karier "Partner" Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie, ciechanowską filię Wojewódzkiego Urząd Pracy w Warszawie. Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem „Od praktyki podczas studiów do zatrudnienia”. Adresatami targów byli studenci i młodzież ciechanowskich szkół średnich. Targi miały charakter spotkania młodzieży z pracodawcami i instytucjami rynku pracy. Otwarcia VII Akademickich Targów Pracy dokonali Prorektor Grzegorz Koc i Dyrektor WUP Jakub Gwoździk, którzy powitał gości i licznie zgromadzoną młodzież. Prowadzący spotkanie Iwona Szwejkowska i Wiesław Wernik, krótko przypomnieli historię i tematykę dotychczasowych ATP i przedstawili firmy i instytucje biorące udział w tegorocznych targach. W trakcie spotkania głos zabrali Pan Mariusz Mańkowski z firmy „Agencja Interaktywna Manley” i studenci którzy odbywali w tej firmie praktyki. Właściciel firmy oraz studenci w bardzo interesujący sposób przedstawili znaczenie praktyk i to, jak wiele korzyści osiągają obydwie strony dzięki właściwie zrealizowanym praktykom zawodowym.

Po spotkaniu w auli PWSZ uczestnicy przenieśli się do strefy doradczej i wystawienniczej, gdzie kontynuowano rozmowy i prowadzono wymianę doświadczeń.

Do odwiedzenia stoisk zapraszali:

1. Santander Bank
  2. Carlsberg Polska
  3. Sofidel Poland
  4. LUBAZ Sp. z o.o.
  5. Bell Polska Sp. z o.o.
  6. Komenda Powiatowa Policji
  7. Wojska Obrony Terytorialnej
  8. Nadwiślański Oddział Straży Granicznej
  9. Bank Spółdzielczy w Płońsku
  10. Grupa Cedrob
  11. T4B Ciechanów
  12. LG Mława
  13. Agencja Interaktywna MANLEY
  14. Metaltech
  15. Wojskowa Komenda Uzupełnień
  16. Salon optyczny
  1. Warsztat Terapii Zajęciowej w Ciechanowie z kiermaszem ozdób choinkowych.

Instytucje rynku pracy:

1. Wojewódzki Urząd Pracy
  2. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
  3. PUP Ciechanów
  4. PUP Mława
  5. PUP Płońsk

W targach uczestniczyła młodzież ostatnich klas szkół średnich: ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, ZST, ZPSM oraz studenci Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie.
VII Akademickie Targi Pracy po raz kolejny okazały się udanym wydarzeniem integrującym uczelnię, pracodawców i instytucje rynku pracy. Były okazją do nawiązania nowych kontaktów i rozpoczęcia owocnej współpracy.