Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERWyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

wyGoogluj sobie staz plakat 1

• Interesuje Cię reklama w sieci?
  • Jesteś zakręcony na punkcie googlowania?
  • Dobrze odnajdujesz się w internetowym świecie?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, weź udział w konkursie

WyGoogluj sobie Staż! Najlepsi wygrają staż w Agencji SEO i 3000 zł.

Sam wybierzesz dział, w jakim chcesz odbyć staż. Od Ciebie zależy też forma stażu: możesz pracować stacjonarnie lub zdalnie. Zwycięzcy zdobędą doświadczenie zawodowe w branży SEO, otrzymają wynagrodzenie i szansę na stałe zatrudnienie.

Przed Tobą trzy zadania:

• przygotuj pracę, pt. „Moja wizja Google za 50 lat”,
  • wejdź na stronę kliknij w znak /Konkurs Staż/ i odpowiedz na pytania,
  • prześlij pracę konkursową i odpowiedzi, korzystając z formularza.

Czas trwania konkursu: 15.10 – 15.12.2019 r.

Wyłonienie Zwycięzców: 06.01.2020 r.

Regulamin konkursu: https://afterweb.pl/regulamin-konkursu-wygoogluj-sobie-staz.pdf