Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERInformacja Biura Karier „Partner”

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

NIEZAREJESTROWANE WNIOSKI NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Małgorzata Borowa, Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

Informacja Biura Karier „Partner”

W odpowiedzi na zgłoszenie Biura Karier „Partner” Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie Urząd Statystyczny w Warszawie – Oddział Ciechanów przeprowadzi zajęcia edukacyjne pt „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” oraz „Bank Danych Lokalnych”. Zajęcia są skierowane do studentów i będą przeprowadzone w siedzibie Uczelni.

Gdzie znaleźć informacje potrzebne do pracy semestralnej, pracy licencjackiej czy pracy inżynierskiej? Czy korzystanie z baz danych statystyki publicznej jest odpłatne? Co to jest tajemnica statystyczna? Ile osób mieszka w Pruszkowie? Ile kobiet przypada na 100 mężczyzn w Warszawie? Czy więcej bibliotek jest w Ostrołęce czy w Grodzisku Mazowieckim? Jakie były w ostatnich pięciu latach wydatki na ochronę środowiska w powiecie radomskim? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w Banku Danych Lokalnych - wszechstronnej bazie danych wyposażonej w pomocne narzędzia do zestawiania informacji. Po zakończonych zajęciach studenci będą potrafili zlokalizować odpowiednie źródła informacji statystycznych oraz właściwe bazy danych potrzebne do pracy naukowej. Zajęcia poprowadzi pani Wioletta Kowalska - Urząd Statystyczny Ciechanów.
Planowany program spotkań.

W dniu 2019-11-08 (piątek)

Zajęcia pt. Zasoby informacyjne statystyki publicznej

Zajęcia pt. Bank Danych Lokalnych

Rok III semestr V – 90 minut – ok. 15 studentów

W dniu 2019-11-13 (środa)

Zajęcia pt. Zasoby informacyjne statystyki publicznej

Zajęcia pt. Bank Danych Lokalnych

Rok III semestr V – 90 minut – ok. 15 studentów

W dniu 2019-11-22 (piątek)

Zajęcia pt. Warsztaty komputerowe STRATEG – wskaźniki rozwoju zrównoważonego (zajęcia w ramach 21.edycji Tygodnia Edukacji Globalnej) Rok III semestr V – 90 minut – ok. 30 studentów

Zapraszamy kolejne grupy do zgłaszania się na zajęcia – Biuro Karier „Partner” pokój 214.