Jesteś tutaj: HomeBiuro Karier PARTNERInformacja Biura Karier ?Partner?

UWAGA!!!!

Zmiana Regulaminu- zniesiono limit 12 miesięcy, co oznacza, że każdy student 1 roku studiów II stopnia może złożyć wniosek o stypendium rektora!!!!

UWAGA STUDENCI !!!!!

STUDENT SKŁADAJĄCY WNIOSEK O STYPENDIUM SOCJALNE, STYPENDIUM REKTORA, STYPENDIUM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ O ZAPOMOGĘ ZOBOWIĄZANY JEST ZAREJESTROWAĆ WNIOSEK W WIRTUALNEJ UCZELNI, CO BĘDZIE MOŻLIWE OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r.!!!!

NASTĘPNIE NALEŻY WYDRUKOWAĆ WNIOSEK PO ZAREJESTROWANIU I UZUPEŁNIĆ WYMAGANYMI DANYMI - DOPIERO TAKI WNIOSEK MOŻNA ZŁOŻYĆ W POKOJU NR 18.

DOTYCZY WSPIERANIA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH poza systemem stypendialnym

BIURO KARIER "PARTNER" ZAPRASZA

Wchodząc dynamicznie w rok akademicki 2019/2020 zapraszamy wszystkich studentów do współpracy i działania.
Twoja przyszłość zależy od Ciebie. Już podczas studiów zadbaj o jakość swojej kariery zawodowej.
Zapraszamy na szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z wchodzeniem na rynek pracy.
Pomożemy w poszukiwaniu zatrudnienia, także pracy doraźnej, poprzez bezpośrednie kontakty z pracodawcami.

ZAINTERESUJ SIĘ!!!
Weź aktywny udział w życiu Uczelni.

Anita Moczulak, Wiesław Wernik
tel. (23) 672 20 50 wew. 2142
Ciechanów, ul. Narutowicza 9
pok. nr 214 (II piętro)
biurokarier@puzim.edu.pl

Informacja Biura Karier ?Partner?

DSC 0767

W ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery” studenci naszej Uczelni wzięli udział w kilku wydarzeniach. Grupa studentek z kierunku pielęgniarstwo wzięła udział w Targach Edukacji i Pracy które odbyły się 16 października w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Podczas targów na stoisku promocyjno- informacyjnym PWSZ w Ciechanowie prowadzone były badania profilaktyczne m.in. : pomiar ciśnienia tętniczego krwi , pomiar poziomu glukozy we krwi oraz badanie szczytowego przepływu wydechowego PEF.

Studentki pielęgniarstwa udzielały również porad dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób. Wiele pytań dotyczyło również nauki na kierunku pielęgniarstwo, możliwości i perspektyw po ukończeniu studiów. Młodzież szkół średnich biorąca udział w targach z dużym zaciekawieniem słuchała informacji na temat studiów w ciechanowskiej PWSZ. Spotkanie było propozycją dla maturzystów ze strony studentów naszej Uczelni , na dalsze kontynuowanie nauki po ukończeniu szkoły średniej . Targi okazały się ciekawą inicjatywą pokazującą młodym ludziom możliwości, jakie mają do wyboru aby osiągnąć sukces.

Adresatami kolejnych wydarzeń w ramach „OTK” tym razem byli nasi studenci.                      Z propozycją na karierę w wojsku wystąpili przedstawiciele V Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Spotkania wzbudziły duże zainteresowanie wśród studentów, a dotyczyły procedur rekrutacji i warunków służby w Wojskach Obrony Terytorialnej.                                                                       Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z wydarzeń.