Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałoweSzkolenie biblioteczne

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

• W dniach od 4 do 21 października 2021 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna.

Szkolenia w godzinach od 8:00 do 15:00.

Studenci studiów magisterskich, którzy kontynuują naukę w naszej Uczelni nie muszą ponownie uczestniczyć w szkoleniu.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita