Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

Projekt dotyczący kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. I. Mościckiego w Ciechanowie Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych rozpoczyna realizację projektu dotyczącego kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych. Szczegółowe informacje w zakładce Projekty, Projekty Unijne.

projekt UE

Tydzień Otwartych Drzwi - Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

Tydzień Otwartych DrzwiPaństwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych w dniach 20-24.03.2023 organizuje Tydzień Otwartych Drzwi dla uczniów szkół ponadpodstawowych.  W trakcie trwania inicjatywy uczniowie wraz z nauczycielami będą mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych lub wykładach w murach Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych.
Podczas Tygodnia Drzwi Otwartych specjaliści wygłoszą wykłady o różnorodnej tematyce dotyczącej: zdrowia, psychologii, dietetyki, komunikacji społecznej.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli również okazję wziąć udział w symulowanych zajęciach medycznych oraz warsztatach z zakresu rozwoju osobistego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty oraz zajęcia w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej obowiązują zapisy. Numer kontaktowy: (23) 672 22 13. 

Czytaj więcej: Tydzień Otwartych...

Zapraszamy na konferencję

jf

na temat:

Dziecko z problemami zdrowotnymi

w przedszkolu i szkole

Perspektywa pedagogiczna, psychologiczna, medyczna

21 kwietnia 2023 r. godz. 10:00

 Zapraszamy do oglądania relacji na żywo

Czytaj więcej: Zapraszamy na...

I Forum Pracowników Socjalnych

Szanowni Państwo,

Ze względu na Państwa prośby dotyczące zmiany terminu I Forum Pracowników Socjalnych, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych zdecydowała o zmianie terminu spotkania na 09.12.2022 r.
I Forum Pracowników Socjalnych to spotkanie integracyjno-szkoleniowe, celem którego jest wzmocnienie współpracy oraz rozszerzenie sieci kontaktów pracowników socjalnych Północnego Mazowsza. W programie I Forum Pracowników Socjalnych  przewidzieliśmy dla Państwa:

  • wykłady specjalistów - o tematyce poświęconej problemom bezdomności oraz aktywizacji seniorów,
  • integracyjny lunch, dzięki któremu uczestnicy będa mieli możliowść podzielenia się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym,
  • certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy Państwa 09.12.2022 r. na Aulę Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Wojska Polskiego 51 w Ciechanowie.

Zaproszenie

Podkategorie

stopkadol 1110