Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

• W dniach od 4 do 21 października 2021 r. dla kierunków: pielęgniarstwo, pedagogika i praca socjalna.

Szkolenia w godzinach od 8:00 do 15:00.

Studenci studiów magisterskich, którzy kontynuują naukę w naszej Uczelni nie muszą ponownie uczestniczyć w szkoleniu.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Harmonogramy zajęć

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW – rok I, semestr I  2021/2022, kierunek: PIELĘGNIARSTWO - plan zajęć.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  PEDAGOGIKAPRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA W ROKU AKADEMICKIM  2021/2022 JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE, ROK I  SEMESTR I; ROK II  SEMESTR III;ROK III SEMESTR V - plan zajęć.

WNoZiNS PUZ im. I. Mościckiego - PIELĘGNIARSTWO – STUDIA II STOPNIA (MAGISTERSKIE)  NIESTACJONARNE   /   ROK I  /
SEM. ZIMOWY  2021 / 2022 - plan zajęć.

WNoZiNS PUZ im. I. Mościckiego - PIELĘGNIARSTWO – STUDIA II STOPNIA (MAGISTERSKIE)  STACJONARNE   /   ROK  I  /
SEM. ZIMOWY  2021 / 2022 - plan zajęć.

UWAGA !!! STUDENCI I ROKU

UWAGA !!
STUDENCI I ROKU
KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO
STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA STACJONARNE
( STUDIA LICENCJACKIE)
ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022

W dniu 01.10.2021 r. ( piątek) o godzinie 11.00
w budynku WNoZiNS
w auli A sala 14/16 przy ul. Wojska Polskiego 51
rozpocznie się
SPOTKANIE z  dr Grzegorzem Kocem
REKTOREM  Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE z dr Ewą Wiśniewską DZIEKANEM WNoZiNS
i mgr Katarzyną Mosakowską OPIEKUNEM I ROKU

Po spotkaniu z Władzami Uczelni odbędą się:

SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP – OBOWIĄZKOWE !!!

TEST POZIOMUJĄCY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO aula A s. 14/16
W CELU PRZYDZIAŁU DO GRUPY O WŁAŚCIWYM POZIOMIE JĘZYKOWYM – OBOWIĄZKOWY!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!