Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

Zasady składania prac dyplomowych w Bibliotece Uczelnianej PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie do procedury antyplagiatowej w czasie pandemii

Procedurę antyplagiatową prowadzi Biblioteka Uczelniana korzystając z programu JSA

1. Student przesyła promotorowi wersję elektroniczną pracy dyplomowej.
  2. Promotor po zatwierdzeniu pracy przesyła ją w wersji elektronicznej do biblioteki ( BIURA ZLECEŃ) na jeden z wybranych adresów:
  3. Po sprawdzeniu pracy promotor otrzymuje Raport Antylpagiatowy.
  4. Po analizie Raportu promotor kieruje pracę do poprawy lub zatwierdza Raport i kieruje pracę do wydruku i obrony.
  5. Promotor drukuje Raport, który składa wraz pracą w dziekanacie.
  6. Wersja pracy zatwierdzona przez promotora, następnie obroniona jest wysyłana do Ogólnopolskiego Repozytorium Prac Dyplomowych.

XX Międzynarodowa Konferencja Naukowo - Szkoleniowa im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej

Zapis XX Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej

Informacja dla wykładowców

Szanowni Państwo wykładowcy!

Bardzo proszę dokonać wyboru literatury z wykazu IBUK Libra. Analizując wykaz należy zwrócić uwagę czy wybrane pozycje znajdują się już w zbiorach naszej biblioteki i wówczas nie należy ich powielać. Proszę wybrać te pozycje książkowe, które będą polecane studentom a nie te ,które mogą się znaleźć w bibliotece, zaznaczenie wszystkich pozycji na dany temat jest niemożliwe do zrealizowania ze względu na duży koszt( opłata za IBUK wynosi tyle ile za wersję papierową książki). W związku z tym proszę o rozważną analizę i dokonanie wyborów z uwzględnieniem tej literatury, która będzie polecana studentom. Termin przesyłania wykazów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa 15 września 2020 r. Maksymalna ilość tytułów to 5.

Dorota Rejniak-Kmita
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej