Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

IBUK

Logo IBUK Libra 300px

IBUK Libra – czytelnia czynna całą dobę!

Nasza biblioteka wykupiła dostęp online do wybranych publikacji akademickich i naukowych w języku polskim na platformie IBUK Libra.

Czytaj więcej: IBUK

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

• W dniach od 7 do 21 października 2019 r. dla kierunków: pielęgniarstwo,  pedagogika i praca socjalna. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 15:00.
  • W dniach od 14 do 31 października 2019 r. dla kierunków: ekonomia, zrządzanie informatyka, mechanika i budowa maszyn, rolnictwo i inżynieria środowiska. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 15:00.

Studenci studiów magisterskich, którzy kontynuują naukę w naszej Uczelni nie muszą ponownie uczestniczyć w szkoleniu.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita