Jesteś tutaj: HomeAktualności wydziałowe

Informacja dla wykładowców

Szanowni Państwo wykładowcy!

Bardzo proszę dokonać wyboru literatury z wykazu IBUK Libra. Analizując wykaz należy zwrócić uwagę czy wybrane pozycje znajdują się już w zbiorach naszej biblioteki i wówczas nie należy ich powielać. Proszę wybrać te pozycje książkowe, które będą polecane studentom a nie te ,które mogą się znaleźć w bibliotece, zaznaczenie wszystkich pozycji na dany temat jest niemożliwe do zrealizowania ze względu na duży koszt( opłata za IBUK wynosi tyle ile za wersję papierową książki). W związku z tym proszę o rozważną analizę i dokonanie wyborów z uwzględnieniem tej literatury, która będzie polecana studentom. Termin przesyłania wykazów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa 15 września 2020 r. Maksymalna ilość tytułów to 5.

Z poważaniem
Dorota Rejniak-Kmita
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej

Konferencja ZDROWIE PSYCHICZNE WYZWANIEM WSPÓŁCZESNEGO SPOŁECZEŃSTWA

UWAGA !       ZMIANA TERMINU KONFERENCJI !

  • Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, ulega zmianie termin konferencji.
  • Aktualny termin : 23.10.2020 r.
  • Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, zostaną podane w późniejszym terminie !!!

XX Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej
ZDROWIE PSYCHICZNE WYZWANIEM WSPÓŁCZESNEGO SPOŁECZEŃSTWA

Czytaj więcej: Konferencja...

Europejski Dzień Logopedy

6 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy

Jest to święto, które ma przypominać o tym, że każdy kto ma jakiekolwiek trudności językowe, komunikacyjne może skorzystać z pomocy logopedycznej.

Kim jest logopeda?

Logopeda jest terapeutą, który kształtuje prawidłową mowę i wymowę, usuwa wady wymowy oraz prowadzi naukę mowy (w przypadku jej braku lub utraty) u dzieci, młodzieży i dorosłych. Z porad logopedy można skorzystać w przedszkolu, szkole, w ośrodkach zdrowia, szpitalach, placówkach pomocowych, placówkach artystycznych i gabinetach prywatnych.

Czytaj więcej: Europejski Dzień...

Podkategorie

stopkadol