Jesteś tutaj: HomeAktualnościOgłoszono konkurs dla naukowców i edukatorów - Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

PROCEDURA I HARMONOGRAM REJESTRACJI I REKRUTACJI KANDYDATÓW NA STUDIA W PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ im. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE NA ROK AKADEMICKI 2020/2021

ZAPRASZAMY KANDYDATÓW NA STUDIA DO REKRUTACJI W IRK OD DNIA 9.06.2020 r.

Narzędzia do
prowadzenia
zajęć online
gmail  moodle   universality

W tym roku po raz trzeci zostanie przyznana Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Wysokość nagrody pieniężnej w każdej kategorii wynosi 10 000 złotych.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: publicystycznej, naukowej i specjalistycznej.
Laureatami są naukowcy, edukatorzy i dziennikarze piszący o edukacji merytorycznie, nieszablonowo, odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzący do tematyki polskiego szkolnictwa.

Do 31 maja 2020 r. kandydaci mogą zgłaszać swoje prace przez formularz umieszczony na stronie internetowej: https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego.

Oprac. MSZ
Źródło: www.efc.edu.pl