Jesteś tutaj: HomeAktualności

Zasoby biblioteczne

Szanowni Państwo wykładowcy, bardzo proszę o porównanie sylabusów opracowanych przez  Państwa z zasobami Biblioteki Uczelnianej  przy użyciu katalogu biblioteki dostępnego online  na stronie biblioteki. W przypadku braku pozycji książkowych w zasobach bibliotecznych, proszę o złożenie zamówienia drogą malową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do końca  15 września.

Z poważaniem Dorota Rejniak- Kmita dyr. BU

Zmiana organizacji pracy biblioteki

Szanowni Państwo Promotorzy,

W związku ze zmianą organizacji pracy w Bibliotece Uczelnianej, proszę o przesyłanie prac dyplomowych do antyplagiatu do następujących pracowników:

Odrabianie zajęć

Odrabianie zajęć dla kierunku Ekonomia, Zarządzanie oraz Mechanika i Budowa Maszyn (studia niestacjonarne) zaplanowanego na
23 - 25.10.2020 r. odbędzie się 13 - 15.11.2020 r.

Zasady składania prac dyplomowych w Bibliotece Uczelnianej PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie do procedury antyplagiatowej w czasie pandemii

Procedurę antyplagiatową prowadzi Biblioteka Uczelniana korzystając z programu JSA

1. Student przesyła promotorowi wersję elektroniczną pracy dyplomowej.
  2. Promotor po zatwierdzeniu pracy przesyła ją w wersji elektronicznej do biblioteki ( BIURA ZLECEŃ) na jeden z wybranych adresów:
  3. Po sprawdzeniu pracy promotor otrzymuje Raport Antylpagiatowy.
  4. Po analizie Raportu promotor kieruje pracę do poprawy lub zatwierdza Raport i kieruje pracę do wydruku i obrony.
  5. Promotor drukuje Raport, który składa wraz pracą w dziekanacie.
  6. Wersja pracy zatwierdzona przez promotora, następnie obroniona jest wysyłana do Ogólnopolskiego Repozytorium Prac Dyplomowych.

Plany zajęć

Plan zajęć dla wszystkich roczników znajdują się na Platfomie Moodle