Jesteś tutaj: HomeAktualności

Życzenia świąteczne

życzenia

Komunikat Dziekana

KOMUNIKAT

 

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK TECHNICZNYCH I SPOŁECZNYCH
W MŁAWIE INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z TRUDNĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z PANDEMIĄ COVID – 19 W CAŁYM KRAJU W DNIACH 27.03 – 11.04. 2021r.
WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA WYDZIALE ODBYWAJĄ SIĘ W SPOSÓB ZDALNY.

 

(-) dr Renata Dzik

Dziekan
Wydziału Nauk Technicznych
i Społecznych w Mławie

Wsparcie psychologiczne

glowaWsparcie psychologiczne dla studentów i pracowników Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego W Ciechanowie

 

Punkt Wsparcia Psychologicznego utworzono w ramach działań Uczelni w zakresie wsparcia osób niepełnosprawnych.
Każdy student i pracownik PUZ im. Ignacego Mościckiego, może dobrowolnie skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologa-psychoterapeuty.
Punkt Wsparcia Psychologicznego jest inicjatywą promującą zdrowie psychiczne studentów i pracowników Uczelni, a w szczególności dla osób z niepełnosprawnością.
Rejestracja do Punktu Wsparcia Psychologicznego odbywa się telefonicznie lub poprzez kontakt e-mail.

 

Zarządzenie nr 7/2021 Rektora Państwowej Uczelnie Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 17 lutego 2021r. 

Pełna treść regulaminu >>

Zasady składania prac dyplomowych w Bibliotece Uczelnianej PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie do procedury antyplagiatowej w czasie pandemii

Procedurę antyplagiatową prowadzi Biblioteka Uczelniana korzystając z programu JSA

 1. Student przesyła promotorowi wersję elektroniczną pracy dyplomowej.
 2. Promotor po zatwierdzeniu pracy przesyła ją w wersji elektronicznej do biblioteki ( BIURA ZLECEŃ) na jeden z wybranych adresów:
            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Po sprawdzeniu pracy promotor otrzymuje Raport Antylpagiatowy.
 4. Po analizie Raportu promotor kieruje pracę do poprawy lub zatwierdza Raport i kieruje pracę do wydruku i obrony.
 5. Promotor drukuje Raport, który składa wraz pracą w dziekanacie.
 6. Wersja pracy zatwierdzona przez promotora, następnie obroniona jest wysyłana do Ogólnopolskiego Repozytorium Prac Dyplomowych.

Do widzenia, Profesorze

Kilka dni temu dobiegła nas bardzo smutna informacja o śmierci Pana Profesora Janusza Połoma, wieloletniego wykładowcy naszej uczelni na kierunku "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna".

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy fakt, że Pana Profesora nie ma już wśród nas. W sposób szczególny wspominamy go my - jego studenci, absolwenci dziennikarstwa. Wciąż mamy w pamięci wszystkie wykłady, ćwiczenia fotograficzne, wycieczki z aparatem w ręku i bezcenną wiedzę o fotografii, którą nam przekazał. Cały czas wydaje nam się, że to wszystko działo się wczoraj...

Dziękujemy Ci, Drogi Profesorze, że nauczyłeś nas spoglądać na otaczający nas świat okiem uważnych obserwatorów. Dziękujemy, że wpoiłeś nam zamiłowanie do fotografii - sztuki, którą tak ukochałeś i której poświęciłeś całe życie. Dziękujemy za rozbudzenie w nas pasji do dokumentowania chwil, które przeżywamy. Dziękujemy za każdą prywatną rozmowę, radę i motywację do osobistego rozwoju. Żadne słowa nie wyrażą naszej wdzięczności i żadne słowa nie wyrażą żalu, jakim okryła nas wiadomość o Twojej śmierć. Nie mówimy "żegnaj", bo jak powiedział ks. Jan Twardowski: "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Ty na zawsze będziesz trwał w pamięci ludzi, którzy spotkali Cię na swej drodze, ponieważ pozostawiłeś po sobie wspaniałe zdjęcia, w których zakląłeś swoją postać. Będą nam one o Tobie przypominać ilekroć na nie spojrzymy, dostrzeżemy w nich cząstkę Ciebie.

Zatem do widzenia, Profesorze – Twoi studenci.

Informacja o zajęciach zdalnych

Dziekan Wydziału informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Nr 96 z dnia 23 października 2020 roku zajęcia od 24 października br. realizowane są zdalnie zgodnie z wymogami Zarządzenia. Plany zajęć zamieszczone są na Platformie Moodle.

Dziekan
Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych
dr Renata Dzik

stopkadol 1110