Jesteś tutaj: HomeAktualnościInformacja

Z głębokim smutkiem żegnamy zmarłego w dniu 09.02.2021 r.

dra inż. Tadeusza Leszczyńskiego

wykładowcę Zakładu Elektroniki i Telekomunikacji
Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
Filia w Mławie Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych
w latach 2008 - 2021.

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"

Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 09.02.2021 roku, po tygodniowej chorobie (COVID-19), zmarł nasz bardzo dobry kolega - dr inż. Tadeusz Leszczyński.

Tadeusz był wieloletnim nauczycielem akademickim w kilku Wyższych Uczelniach. Wszędzie jest wspominany jako bardzo zaangażowany nauczyciel.
W naszej Uczelni pracował od 12 lat, od samego początku związany z kierunkiem Elektronika i Telekomunikacja, aktywnie uczestnicząc w pracach związanych z jego utworzeniem. szczególnie realizując się w zakresie telekomunikacji.
Przez studentów będzie pamiętany jako nauczyciel wymagający, gotowy do współpracy ze studentem zarówno w trakcie studiów jak i w przygotowaniu pracy dyplomowej.
Przez pracowników Wydziału – jako dobry kolega, chętny do pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem kształcenia.
Przez władze Wydziału – jako pracownik, na którego pomoc zawsze można było liczyć – czy to z okazji wizytacji Wydziału, akredytacji kierunku czy podejmowaniu starań, które miały na celu rozwój i podnoszenie poziomu kształcenia studentów na kierunku Elektronika i Telekomunikacja.
Będzie nam Ciebie brakowało. Twoje odejście bardzo zasmuciło cały zespół współpracowników oraz studentów i dyplomantów.
Dziękujemy za tyle dobroci, która od Ciebie emanowała w każdej chwili współpracy.

Z wielkim żalem żegnamy Cię i będziemy nadal bardzo dobrze wspominać.

Kierownictwo Wydziału i zespół współpracowników
kierunku Elektronika i Telekomunikacja