Jesteś tutaj: HomeAktualnościPozytywna ocena PKA dla kierunku Elektronika i telekomunikacja

PROCEDURA I HARMONOGRAM REJESTRACJI I REKRUTACJI KANDYDATÓW NA STUDIA W PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ im. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE NA ROK AKADEMICKI 2020/2021

ZAPRASZAMY KANDYDATÓW NA STUDIA DO REKRUTACJI W IRK OD DNIA 9.06.2020 r.

Narzędzia do
prowadzenia
zajęć online
gmail  moodle   universality

Pozytywna ocena PKA dla kierunku Elektronika i telekomunikacja

Z nieskrywaną dumą i radością informujemy, że Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie oceniła jakość kształcenia na kierunku elektronika i telekomunikacja prowadzonym w Państwowej Uczelni Zawodowej filii w Mławie na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych.

Pozytywna ocena PKA oznacza, że oceniony kierunek spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku elektronika i telekomunikacja. Następna ocena jakości kształcenia zaplanowana jest za 6 lat.