Jesteś tutaj: HomeAktualności

Warszawskie Dni Logistyki z udziałem naszych studentów

24 maja b.r. studenci Koła Logistyki działającego przy Zakładzie Logistyki na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych wraz z dr Stanisławem Ejdys uczestniczyli w Konferencji Naukowej „XI Warszawskie Dni Logistyki: Edukacja-Nauka-Biznes".

Czytaj więcej: Warszawskie Dni...

Relacja z II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Logistyka i Bezpieczeństwo XXI w."

W dniu 18 maja 2023 roku w Auli im. Kom. Apoloniusza Strzeleckiego na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie – Filii w Mławie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Logistyka i bezpieczeństwo XXI wieku.”

Czytaj więcej: Relacja z II...

Delegacja PUZ w Bułgarii

W drugiej połowie marca 2023 roku przedstawiciele Zakładu Logistyki i Zakładu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych uczestniczyli w wyjeździe dydaktycznym w ramach programu Erasmus+.

Czytaj więcej: Delegacja PUZ w...

Elektronika i Telekomunikacja - DNI OTWARTE 2023

W dniu 28 marca 2023 r. na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie w ramach promocji kierunku Elektronika i Telekomunikacja odbyły się warsztaty dla uczniów klas maturalnych szkół średnich.

Czytaj więcej: Elektronika i...

Uczniowie trzech kolejnych szkół gościli na warsztatach organizowanych przez Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

W dniu 28 marca 2023 roku mieliśmy przyjemność gościć aż trzy szkoły na organizowanych przez nas warsztatach. Wydział Nauk Technicznych i Społecznych odwiedziły: Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 W Działdowie im. Gen. Sylwestra Kaliskiego, Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku oraz Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

Czytaj więcej: Uczniowie trzech...

Popularyzujemy ideę bezpieczeństwa

11W poniedziałek 27 marca 2023 r. przedstawiciele Zakładu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych spotkali się z dyrektorem, nauczycielami i uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie. Spotkanie poświęcone było problematyce bezpieczeństwa, zagrożeń, kryminalistyki, ruchu drogowego i posługiwania się bronią. Wśród prelegentów znaleźli się nasi wykładowcy: dr Rafał Bartłomiej Panfil, insp. mgr Grzegorz Grabowski oraz ppłk. mgr Zdzisław Smardzewski.

Czytaj więcej: Popularyzujemy...

stopkadol 1110