Jesteś tutaj: HomeAktualności

Informacja o zajęciach zdalnych

Dziekan Wydziału informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Nr 96 z dnia 23 października 2020 roku zajęcia od 24 października br. realizowane są zdalnie zgodnie z wymogami Zarządzenia. Plany zajęć zamieszczone są na Platformie Moodle.

Dziekan
Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych
dr Renata Dzik

Obowiązkowe szkolenia BHP studentów Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie

Obowiązkowe szkolenia BHP studentów I roku Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie

Miejsce szkolenia: ul. Warszawska 52, Mława, sala nr 6 (Aula)

Logistyka (niestacjonarna) - 17.10.2020 godz. 10:00

Bezpieczeństwo Wewnętrzne (stacjonarne + weekendowe) - 17.10.2020 godz. 12:00

Logistyka (stacjonarna) oraz Elektronika i telekomunikacja (stacjonarna) - 19.10.2020 godz. 10:00

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Prosimy o przybycie w maseczkach oraz zachowanie dystansu społecznego.

Informacja dla wykładowców

Szanowni Państwo wykładowcy!

Bardzo proszę dokonać wyboru literatury z wykazu IBUK Libra. Analizując wykaz należy zwrócić uwagę czy wybrane pozycje znajdują się już w zbiorach naszej biblioteki i wówczas nie należy ich powielać. Proszę wybrać te pozycje książkowe, które będą polecane studentom a nie te ,które mogą się znaleźć w bibliotece, zaznaczenie wszystkich pozycji na dany temat jest niemożliwe do zrealizowania ze względu na duży koszt( opłata za IBUK wynosi tyle ile za wersję papierową książki). W związku z tym proszę o rozważną analizę i dokonanie wyborów z uwzględnieniem tej literatury, która będzie polecana studentom. Termin przesyłania wykazów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa 15 września 2020 r. Maksymalna ilość tytułów to 5.

Dorota Rejniak-Kmita
Dyrektor Biblioteki Uczelnianej

Pozytywna ocena PKA dla kierunku Elektronika i telekomunikacja

Z nieskrywaną dumą i radością informujemy, że Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie oceniła jakość kształcenia na kierunku elektronika i telekomunikacja prowadzonym w Państwowej Uczelni Zawodowej filii w Mławie na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych.

Pozytywna ocena PKA oznacza, że oceniony kierunek spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku elektronika i telekomunikacja. Następna ocena jakości kształcenia zaplanowana jest za 6 lat.