Jesteś tutaj: HomeAktualności

PROCEDURA I HARMONOGRAM REJESTRACJI I REKRUTACJI KANDYDATÓW NA STUDIA W PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ im. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE NA ROK AKADEMICKI 2020/2021

ZAPRASZAMY KANDYDATÓW NA STUDIA DO REKRUTACJI W IRK OD DNIA 9.06.2020 r.


Narzędzia do
prowadzenia
zajęć online
gmail  moodle   universality

Konkurs Wiedzy Logistycznej

W związku z ogłoszeniem stanu  epidemiologicznego koronawirusem SARS-CoV-2 oraz zarządzeniem Rektora PUZ im. I. Mościckiego w Ciechanowie odnośnie odwołania wydarzeń o charakterze otwartym przesuwa się organizację konkursu zaplanowanego na 02.04.2020r.
Nowy termin konkursu podany zostanie z wyprzedzeniem dwutygodniowym.

dr Renata Dzik
Kierownik Zakładu Logistyki

Zakład Logistyki Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Konkurs Wiedzy Logistycznej, który odbędzie się 2 kwietnia 2020 r. od godz. 10.00 w siedzibie PUZ w Mławie przy ul. Warszawskiej 52

Szczegóły na stronie: www.konkurs-wiedzy.pl

Czytaj więcej: Konkurs Wiedzy...

Wykład i szkolenie na temat programowania Arduino i Raspberry pi w środowisku LabVIEW

Dwaj Profesorowie z wileńskiego Wydziału Elektroniki i Informatyki Vilnius College: Andzej Lucun i Antoni Kozic w ramach swojego pobytu na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie poprowadzili wykład i szkolenie dotyczące programowania Arduino i Raspberry pi w środowisku LabVIEW.

Czytaj więcej: Wykład i...

IBUK

Logo IBUK Libra 300px

IBUK Libra – czytelnia czynna całą dobę!

Nasza biblioteka wykupiła dostęp online do wybranych publikacji akademickich i naukowych w języku polskim na platformie IBUK Libra.

Czytaj więcej: IBUK

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW WYDZIAŁU ELEKTRONIKI I NAUK SPOŁECZNYCH

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

  • W dniach od 8 października do 22 października 2019 r. dla kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, elektronika, logistyka. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.                                                                          

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Wizyta studyjna studentów kierunku Logistyka w LG Electronics Mława

13 kwietnia studenci kierunku Logistyka, realizowanego na mławskim wydziale PWSZ, wraz z wykładowcami: mgr Piotrem Balickim, mgr Lidią Stolarczyk, mgr Karoliną Dobrowolską i dr Arkadiuszem Mellerem uczestniczyli w wizycie studyjnej w LG Electronics Mława.

Czytaj więcej: Wizyta studyjna...

stopkadol