Jesteś tutaj: HomeAktualności

IBUK

Logo IBUK Libra 300px

IBUK Libra – czytelnia czynna całą dobę!

Nasza biblioteka wykupiła dostęp online do wybranych publikacji akademickich i naukowych w języku polskim na platformie IBUK Libra.

Czytaj więcej: IBUK

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW WYDZIAŁU ELEKTRONIKI I NAUK SPOŁECZNYCH

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w Bibliotece Uczelnianej według poniższego harmonogramu:

Dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

  • W dniach od 8 października do 22 października 2019 r. dla kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, elektronika, logistyka. Szkolenia w grupach do 20 osób w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.                                                                          

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Wizyta studyjna studentów kierunku Logistyka w LG Electronics Mława

13 kwietnia studenci kierunku Logistyka, realizowanego na mławskim wydziale PWSZ, wraz z wykładowcami: mgr Piotrem Balickim, mgr Lidią Stolarczyk, mgr Karoliną Dobrowolską i dr Arkadiuszem Mellerem uczestniczyli w wizycie studyjnej w LG Electronics Mława.

Czytaj więcej: Wizyta studyjna...

Sukces studentów Elektroniki i Telekomunikacji na EIFtronic 2019 w Wilnie

Adrian Lewandowski, Adam Grądzki i Kamil Kaszuba - studenci Elektroniki i Telekomunikacji zajęli II miejsce w międzynarodowym konkursie, którego organizatorem jest Wydział Elektroniki i Informatyki Wileńskiego Kolegium Technicznego w Wilnie.

Czytaj więcej: Sukces studentów...

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIEDZY LOGISTYCZNEJ

 DSC0263

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych PWSZ w Mławie odbył się Konkurs Wiedzy Logistycznej zorganizowany przez Zakład Logistyki.

Konkurs Wiedzy Logistycznej spotkał się z dużym zainteresowaniem szkół ponadgimnazjalnych, gdyż swój udział w konkursie zgłosiło 8 placówek (ok. 70 uczniów).

Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch etapach. I etap dotyczył wiedzy teoretycznej. Uczestnicy konkursu pisali test jednokrotnego wyboru, który obejmował 30 pytań zamkniętych. Do II etapu zakwalifikowało się 25 uczestników konkursu z najlepszymi wynikami uzyskanymi z testu. W II etapie uczniowie sprawdzali swoje umiejętności praktyczne.

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE...

stopkadol