Jesteś tutaj: HomeAktualności

REKTOREM Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego
w Ciechanowie
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE z dr Renatą Dzik DZIEKANEM WNTiS w Mławie

Po spotkaniu z Władzami Uczelni odbędą się:
SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP – OBOWIĄZKOWE !!!
TEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Szkolenie biblioteczne

UWAGA STUDENTKI I STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie informuje, że szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe, a jego potwierdzeniem jest wpis do karty egzaminacyjnej, który jest warunkiem zaliczenia pierwszego roku.

Szkolenia prowadzone będą w sali 116 według poniższego harmonogramu:

• dla studentów studiów stacjonarnych w dniach: poniedziałek, środa, piątek od 4 do 31 października 2021 r. dla kierunków: elektronika, logistyka, bezpieczeństwo wewnętrzne.

Szkolenia w godzinach od 8:00 do 15:00.

Dokładny dzień i godzinę szkolenia uzgadnia starosta roku z pracownikiem Biblioteki Uczelnianej przedstawiając listę uczestników szkolenia.

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej
mgr Dorota Rejniak-Kmita

Zasoby biblioteczne

Szanowni Państwo wykładowcy, bardzo proszę o porównanie sylabusów opracowanych przez Państwa z zasobami Biblioteki Uczelnianej przy użyciu katalogu biblioteki dostępnego online na stronie biblioteki. W przypadku braku pozycji książkowych w zasobach bibliotecznych, proszę o złożenie zamówienia drogą malową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do końca 15 września.

Z poważaniem Dorota Rejniak- Kmita dyr. BU

Zmiana organizacji pracy w bibliotece

Szanowni Państwo Promotorzy,

W związku ze zmianą organizacji pracy w Bibliotece Uczelnianej, proszę o przesyłanie prac dyplomowych do antyplagiatu do następujących pracowników:

Wsparcie psychologiczne

glowaWsparcie psychologiczne dla studentów i pracowników Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego W Ciechanowie

Punkt Wsparcia Psychologicznego utworzono w ramach działań Uczelni w zakresie wsparcia osób niepełnosprawnych.
Każdy student i pracownik PUZ im. Ignacego Mościckiego, może dobrowolnie skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologa-psychoterapeuty.
Punkt Wsparcia Psychologicznego jest inicjatywą promującą zdrowie psychiczne studentów i pracowników Uczelni, a w szczególności dla osób z niepełnosprawnością.
Rejestracja do Punktu Wsparcia Psychologicznego odbywa się telefonicznie lub poprzez kontakt e-mail.

Zarządzenie nr 7/2021 Rektora Państwowej Uczelnie Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 17 lutego 2021r.

Pełna treść regulaminu >>