Jesteś tutaj: HomeAktualności

Zasoby biblioteczne

Szanowni Państwo wykładowcy, bardzo proszę o porównanie sylabusów opracowanych przez Państwa z zasobami Biblioteki Uczelnianej przy użyciu katalogu biblioteki dostępnego online na stronie biblioteki. W przypadku braku pozycji książkowych w zasobach bibliotecznych, proszę o złożenie zamówienia drogą malową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do końca 15 września.

Z poważaniem Dorota Rejniak- Kmita dyr. BU

Zmiana organizacji pracy w bibliotece

Szanowni Państwo Promotorzy,

W związku ze zmianą organizacji pracy w Bibliotece Uczelnianej, proszę o przesyłanie prac dyplomowych do antyplagiatu do następujących pracowników:

Życzenia świąteczne

życzenia

Komunikat Dziekana

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK TECHNICZNYCH I SPOŁECZNYCH
W MŁAWIE INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z TRUDNĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z PANDEMIĄ COVID – 19 W CAŁYM KRAJU W DNIACH 27.03 – 11.04. 2021r.
WSZYSTKIE ZAJĘCIA NA WYDZIALE ODBYWAJĄ SIĘ W SPOSÓB ZDALNY.

(-) dr Renata Dzik

Dziekan
Wydziału Nauk Technicznych
i Społecznych w Mławie

Wsparcie psychologiczne

glowaWsparcie psychologiczne dla studentów i pracowników Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego W Ciechanowie

Punkt Wsparcia Psychologicznego utworzono w ramach działań Uczelni w zakresie wsparcia osób niepełnosprawnych.
Każdy student i pracownik PUZ im. Ignacego Mościckiego, może dobrowolnie skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologa-psychoterapeuty.
Punkt Wsparcia Psychologicznego jest inicjatywą promującą zdrowie psychiczne studentów i pracowników Uczelni, a w szczególności dla osób z niepełnosprawnością.
Rejestracja do Punktu Wsparcia Psychologicznego odbywa się telefonicznie lub poprzez kontakt e-mail.

Zarządzenie nr 7/2021 Rektora Państwowej Uczelnie Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 17 lutego 2021r.

Pełna treść regulaminu >>

Zasady składania prac dyplomowych w Bibliotece Uczelnianej PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie do procedury antyplagiatowej w czasie pandemii

Procedurę antyplagiatową prowadzi Biblioteka Uczelniana korzystając z programu JSA

1. Student przesyła promotorowi wersję elektroniczną pracy dyplomowej.
  2. Promotor po zatwierdzeniu pracy przesyła ją w wersji elektronicznej do biblioteki ( BIURA ZLECEŃ) na jeden z wybranych adresów:
  3. Po sprawdzeniu pracy promotor otrzymuje Raport Antylpagiatowy.
  4. Po analizie Raportu promotor kieruje pracę do poprawy lub zatwierdza Raport i kieruje pracę do wydruku i obrony.
  5. Promotor drukuje Raport, który składa wraz pracą w dziekanacie.
  6. Wersja pracy zatwierdzona przez promotora, następnie obroniona jest wysyłana do Ogólnopolskiego Repozytorium Prac Dyplomowych.