Jesteś tutaj: HomeAktualnościAkademickie Biuro Karier „PARTNER”

Akademickie Biuro Karier „PARTNER”

W rozpoczynającym się Nowym Roku 2021 wszystkim naszym absolwentom, partnerom i przyjaciołom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i spełnienia marzeń. Studentom życzymy satysfakcji ze zdobywanej wiedzy, harmonijnego rozwoju, odwagi w wyznaczaniu życiowych celów, oraz wytrwałości w ich osiąganiu.

W rozpoczynającym się 2021 roku przypominamy, że każdego dnia istnieje możliwość spotkania i konsultacji z doradcą zawodowym oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademickie Biuro Karier „PARTNER”.

Oferta :

Konsultacje indywidualne

• analiza potencjału zawodowego z zastosowaniem testów predyspozycji zawodowych
    i osobowości
  • doradztwo w zakresie tworzenia atrakcyjnych i skutecznych dokumentów aplikacyjnych
  • przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracodawcami
  • praca nad indywidualnym celem zawodowym z wykorzystaniem technik coachingowych
  • doradztwo w zakresie przedsiębiorczości

Szkolenia/warsztaty

• warsztaty rozwijające kompetencje przydatne podczas studiów oraz w pracy zawodowej
  • warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy

Współpraca z pracodawcami i instytucjami publicznymi

• informacje o aktualnych ofertach pracy dla studentów i absolwentów
  • organizacja wydarzeń np. Akademickich Targów Pracy, Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Dzień Przedsiębiorczego Studenta.

Więcej informacji o ofercie i szkoleniach w zakładce: Biuro Karier Partner

Kontakt : doradca zawodowy   Anita Moczulak   pokój 214    tel. 509 026 417 zapraszamy!