Jesteś tutaj: HomeAktualności

covid 1 4 biuletyn1  20latwsparcie

Komunikat Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 29 marca 2022r. w sprawie złagodzenia zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie powszechnego złagodzenia zasad bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej dotyczących pandemii
Covid-19, ogłoszonych przez Ministra Zdrowia oraz rekomendacji Zespołu zadaniowego ds. monitorowania funkcjonowania Uczelni w czasie epidemii w sprawie przepisów dotyczących złagodzenia obostrzeń, informuję co następuje na terenie Uczelni:

 1. Dostosowanie się do ogólnych zaleceń, tj. zniesienie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni Uczelni, ale z uwzględnieniem indywidualnych decyzji w tej sprawie przez poszczególnych studentów i pracowników.
 2. Konieczność dezynfekcji i w związku z tym dostępność płynów do dezynfekcji w przestrzeni Uczelni (nadal obowiązuje).
 3. Zachowanie dystansu społecznego (nadal obowiązuje).
 4. Podtrzymanie dezynfekcji powierzchni (tj. klamki, poręcze, ewentualnie blaty stolików) – dwa razy dziennie.
 5. Możliwość pobrania przez studentów i nauczycieli maseczek i rękawiczek jednorazowych w szatni w razie potrzeby.
 6. Rezygnacja z list monitorujących obecność studentów na zajęciach (ze względu na zniesienie kwarantanny).
 7. Wykluczanie z zajęć studentów i wykładowców z objawami choroby (zapewnienie elastyczności w odpracowaniu nieobecności).
 8. W razie podejrzenia infekcji Covid lub występujących objawów podejmowanie indywidualnych decyzji o konieczności testowania, zgłoszenia danej sytuacji władzom wydziału i samoizolacji do chwili ustąpienia objawów oraz negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Komunikat Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 01 marca 2022r.

W odpowiedzi na licznie pojawiające się pytania o dalszy tryb nauki w naszej Uczelni wyjaśniam, że:

 • zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim odbywać się będą w systemie tradycyjnym, stacjonarnym w budynkach Uczelni;

 • w pomieszczeniach Uczelni nadal obowiązują przyjęte rygory sanitarno-epidemiologiczne tj.: dezynfekcja, maseczki ochronne, dystans społeczny, tym samym obowiązują zapisy Zarządzenia nr 68/2021 z dnia 01 października 2021 roku w sprawie: procedur bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego podczas przebywania w pomieszczeniach Uczelni w trakcie
  pandemii Covid-19, w tym prowadzenia zajęć;

 • w przypadku wejścia w życie powszechnego złagodzenia zasad bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, Uczelnia stosownie dostosuje swoje regulacje.

Przypominam, że wszyscy mamy obowiązek dbać o zdrowie swoje, jak również innych osób przebywających  na terenie Uczelni.

Ankieta - szczepienie przeciw Sars-Cov-2

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci
w imieniu zespołu koordynatorów ds. Covid-19 Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety Treść ankiety została uzgodniona z Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP oraz Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Komunikat Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 21.01.2022r.

     Wobec rosnącej liczby zakażeń i zapowiadanej piątej fali pandemii Covid-19, przypominam o bezwzględnym stosowaniu maseczek ochronnych, przestrzeganiu dystansu społecznego oraz dezynfekcji przez pracowników Uczelni i studentów na terenie Uczelni. W dalszym ciągu na terenie Uczelni obowiązują zapisy Zarządzenia nr 68/2021 z dnia 01 października 2021 roku w sprawie: procedur bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego podczas przebywania w pomieszczeniach Uczelni w trakcie pandemii Covid-19, w tym prowadzenia zajęć.

Czytaj więcej: Komunikat Rektora...

#SzczepimySię - OstatniaProsta

szczepmy sieWchodzimy na Ostatnią Prostą kampanii #SzczepimySię - zapisy otwarte – podejmij bezpieczną decyzję.

Wejdź w link poniżej i zobacz jak robią to inni.

Cover photo na social media https://we.tl/t-wacqM3pxwA
Spot z nowym ambasadorem – Maćkiem Musiałem  https://we.tl/t-7g99MTW8Ph

Dostępna jest nakładka #OstatniaProsta na zdjęcie profilowe w portalu Facebook a  na stronie szczepionkowej możesz znaleźć aktualność informacyjną  odnośnie kampanii: htps://www.gov.pl/web/szczepimysie/ostatnia-prosta-nowa-kampania-narodowego-programu-szczepien .

Komunikat Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 24.11.2021r.

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się pandemii Covid-19, Rektor PUZ w Ciechanowie wydał Zarządzenie nr 68/2021 z dnia 01 października 2021 roku w sprawie: procedur bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego podczas przebywania w pomieszczeniach Uczelni w trakcie pandemii Covid-19, w tym prowadzenia zajęć. We wszystkich  budynkach Uczelni obowiązuje powyższe zarządzenie.

Zapisy Zarządzenia bezwzględnie obowiązują wszystkich pracowników Uczelni i studentów PUZ w Ciechanowie.

Czytaj więcej: Komunikat Rektora...

stopkadol 1110