covid 1 4 biuletyn1  20latwsparcie

Ciechanowska Uczelnia - miejsce przyjazne do studiowania!

Ciechanowska Uczelnia to miejsce przyjazne do studiowania! Doświadczona, wspierająca studentów kadra dydaktyczna, nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, sale dydaktyczne, Dom Studenta, możliwość korzystania z hali sportowej, basenu, siłowni, Klubu Studenta - to wszystko zachęca do studiowania.
Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym regionie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Oferta uczelni obejmuje dwanaście kierunków kształcenia, w tym również studia magisterskie i podyplomowe.
PUZ wspiera ambitnych, młodych ludzi, którym nie brakuje zapału i ciekawości. Studentów osiągających sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe Rektor nagradza wysokimi stypendiami. Uczelnia posiada bardzo dobrze rozwinięty system pomocy materialnej pozwalający studiować studentom którzy założyli własne rodziny, studentom z niepełnosprawnościami, jak również studentom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.
Wszystkim studentom w nowym roku akademickim życzymy zadowolenia z wybranego kierunku studiów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy.

Otrzęsiny, otrzęsiny - Klub Studencki Fabryka Kultury Zgrzyt 18.11.2021

DSC 0928 Jak studencka tradycja nakazuje Samorządu Studentów zorganizował Otrzęsiny studentów I roku Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Tym razem miejscem spotkania był Klub Studencki Fabryka Kultury Zgrzyt. Otwarcia wydarzenia dokonali Rektor dr inż. Grzegorz Koc i nowy przewodniczący Samorządu Studentów Maciej Szymański student  III roku kierunku Informatyka. Pan rektor życzył studentom dobrej zabawy i sukcesów w nowo rozpoczynającym się  roku akademickim. Przy dźwiękach muzyki w wypełnionym po brzegi klubie dobra zabawa w miłej atmosferze trwała do białego rana.

 

stopkadol 1110